Dziś postanowiłam podzielić się z Wami opinią dotyczącą LactoAdapt, poleconego przez Kasię Niemiec, Firma Non Dimenticare. Myślę że przede wszystkim inni hodowcy skorzystają z tej informacji.
Kiedy Stefcia była tuż po cesarce, doktor przepisał nam standardowo antybiotyk na kilka dni. Osłonowo w takiej sytuacji podaję się również dobry probiotyk. Ja gapa, piątek wieczór... Brak probiotyku. W szufladzie jednak LactoAdapt. Napisałam do Pani Kasi czy mogę podać go suni karmiącej, bo nie mam zwykłego probiotyku. Jak najbardziej! Stefcia dostaje jedną tabletkę dziennie. Dzieci czują się super, kupki mają jak ciastolina, zero biegunek, brzuszki miękkie bez wzdęć. Stefcia przestała puszczać zabójcze bąki po karmie wysokobiałkowej, jaką musi dostawać mamusia karmiąca. Jednym słowem, POLECAMY! Szkraby mają zaraz 2 tygodnie, na pewno przy zmianie na pokarm stały również będę podawała im Lacto, który zdecydowanie wspomaga brzuszki maluszków. Pani Kasiu bardzo dziękujemy.

PS. Jeśli masz psiaka dorosłego z problemami z brzuszkiem, psiaka po zatruciu czy przebytej innej chorobie, gdzie była długa antybiotykoterapia, która odbiła się na jego trawieniu, polecamy serdecznie.

opinia_191a.jpg  opinia_191d.jpg