Rekomendacje


» ProArtLeg® junior

GOLIA-B della Baia Azzurra – Zwyc. Świata 2017
World Winner 2017 Golia della Baia Azzurra dorastał na naszym ProArtLeg junior :)
Do wystawy przygotowywany na ProArtLeg maxy.
Jesteśmy bardzo dumni - B R A W O!!!

Źródło: https://www.facebook.com/dogoteka.blogoteka/Mojko – wł. Katarzyna Cienciała


» ProArtLeg® maxy

GOLIA-B della Baia Azzurra – Zwyc. Świata 2017
World Winner 2017 Golia della Baia Azzurra dorastał na naszym ProArtLeg junior :)
Do wystawy przygotowywany na ProArtLeg maxy.
Jesteśmy bardzo dumni - B R A W O!!!

Źródło: https://www.facebook.com/dogoteka.blogoteka/Norman – wł. Magdalena Taczkowska
Pamiętacie Normana? Hmmm, no tak z tej strony może trudno go rozpoznać :) A tak poważnie, oto ponownie Norman. Na pierwszym zdjęciu przed kuracją naszymi suplementami, na drugim w trakcie stosowania ProArtLeg maxy (1 opakowanie) i na trzecim zdjęciu, po zastosowaniu 2 opakowań ProArtLeg maxy. Dumna JA!!! Dziękuję serdecznie Taczkowska Magdalena, za to, jaką troską i miłością otaczasz psa i za to, że dzielisz się z nami jego postępami.
Bruno – wł. Monika Laskowska / Magdalena Mosiołek
Chciałabym podzielić się ze wszystkimi moją opinią na temat nowego na polskim rynku środka na stawy dla psów ras dużych. Testuje na Brunie środek ProArtLeg maxy (już 4 opakowanie) - środek na stawy doskonale znany w środowisku hodowców dogów niemieckich. Gdybym miała określić w jednym zdaniu rezultaty, jakie zauważyłam już po 2-3 dniach, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ŻADEN INNY LEK/SUPLEMENT NA STAWY NA POLSKIM RYNKU NIE JEST WART WYDANIA NA NIEGO NAWET ZŁAMANEJ ZŁOTOWKI W PORÓWNANIU DO ProArtLeg maxy. Bruno swobodnie wstaje z podłogi bez konieczności wykładania derek wszędzie gdzie to możliwe, nie kuleje, nie ma sztywnego grzbietu i bioder, nie wpada w panikę na panelach, chętnie wychodzi na spacer, chętnie się bawi, widać, że nic go nie boli, nie męczy się na spacerze, NIE SZURA TYLNYMI NOGAMI, nie wylizuje łap. Poprawę widać gołym okiem, a byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego leku. Stosowaliśmy już wszystko... od arthroflexów... po synoquin, przez meloxicam itp. itd. i inne rozwalające żołądek tabletki... nic innego nie wywołało takiego efektu WOW. Moja opinia to zupełnie surowa ocena rezultatów, Bruno nie cierpi i to chyba najlepszy powód:)


Koksik – wł. Bożena Czajka
Serdecznie polecam suplement diety ProArtLeg maxy, stosujemy go u naszego buldożka, który od dłuższego czasu zmagał się z problemami z poruszaniem się. Ostatnie miesiące pies nie chciał chodzić wcale. Nie schodził ze schodów, a wchodzenie sprawiało mu olbrzymi problem. Stosowaliśmy mnóstwo preparatów dostępnych na rynku z maksymalną dawką glukozaminy. Nawet najdroższe suplementy nie przynosiły żadnych efektów. W połowie marca, zdecydowaliśmy się na suplement ProArtLeg maxy. I to był strzał w dziesiątkę. Pierwsze efekty zauważyliśmy po trzech dniach stosowania. Pierwszy raz wówczas pies wbiegł po schodach. Dziś po miesiącu stosowania schodzi sam ze schodów, bawi się z innymi psami, biega, a co najważniejsze nie kuleje, spacer nie jest już dla niego przykrą koniecznością. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spróbowaliśmy. Każdemu z czystym sumieniem polecę suplementy ProArtLeg.


Kiwi – wł. Marta Falkowska
Suplement ProArtLeg maxy polecił nam nasz weterynarz, który zapewnił, że nie ma lepszego suplementu dla psów na rynku. Potrzebowaliśmy czegoś, co pomoże nam w ciężkim okresie wzrostu podrostka doga niemieckiego, co pomoże zbudować mięśnie, poprawi funkcjonalność stawów, więzadeł i ścięgien. Stosowaliśmy wcześniej inny, bardzo polecany w środowisku kynologicznym preparat, który jak się okazało "nie dorasta do pięt" ProArtLeg maxy. Przy zastosowaniu odpowiedniej dawki i rodzaju ruchu, diety oraz wspomnianego wcześniej ProArtLeg osiągnęliśmy ogromny postęp - nasz dorastający pies wyprostował się, a jego ruch stał się harmonijny i skoordynowany. Zaobserwowaliśmy również znaczny przyrost masy mięśniowej. Z czystym sumieniem możemy polecić ten preparat psom ras dużych, szczególnie młodzieży, która ma tendencję do problematycznego wzrostu.
Frida – wł. Karolina Gawlik
Kochani, pragnę się z Wami podzielić opinią, najważniejszej dla mnie seniorki (a właściwie jej właścicielki), co do produktu ProArtLeg maxy. Frida ma 10,5 roku i jest moją synową, żoną psa, który zawsze był i będzie najbliższy mojemu sercu. Karolina Gawlik, dziękuję za Twoją opinię.

"Dla mnie najważniejsze jest to, że Fridzie pomaga maxy. Ma już swój wiek, ale gdy zaczęła to brać mogłam odstawić zastrzyki przeciwbólowe i wrócił jej apetyt i nie przewraca się wychodząc na dwór tylko pewnie stawia obie łapy tylne. Jestem bardzo happy z tego tytułu i gorąco polecam. Warto spróbować, żeby się osobiście przekonać. Dziękuję było już tak źle, że myślałam, iż czas się pożegnać...ten preparat to była taka ostatnia deska ratunku. Stwierdziłam, że jak to nie pomoże to...no i pomogło i jesteśmy z Fridzią razem i byle do wiosny (tej prawdziwej, a nie kalendarzowej - chociaż i do niej jeszcze chwila"
Hodowla Lanquesco
Serdecznie dziękujemy Kasi Niemiec za fachowe doradztwo i pomoc w doborze suplementów dla naszej Iszi. Okres wzrostu doga jest bardzo wymagający dla hodowców/właścicieli. Maluchy ze względu na swój szybki wzrost potrzebują tego, co najlepsze w swojej diecie:) My dorastamy z pomocą Non Dimenticare ProArtLeg maxy! Z czystym sumieniem polecam wszystkim rosnącym dogom i nie tylko! Lanquesco team :D
Unathi – wł. Iwonka i Piotr Jasik
Z całego serca chcemy bardzo podziękować Kasi Niemiec za możliwość suplementacji naszego doga preparatem ProArtLeg maxy. Stosowaliśmy wiele różnych specyfików na stawy, niestety muszę powiedzieć z marnym skutkiem. Nie do końca przekonana zaczynałam suplementację ProArtLeg maxy. Po miesięcznej kuracji mogę z czystym sumieniem polecić preparat wszystkim tym, dla których zdrowie i komfort życia naszych pupili są najważniejsze. Pani Kasiu jeszcze raz razem z Unathi bardzo, bardzo dziękujemy.
Abra – wł. Katarzyna Sadzikowska
Pani Kasiu! Bardzo mocno dziękujemy za tabletki ProArtLeg maxy, dzięki którym Abra stanęła na łapy. Nie trzeba było długo czekać na efekt, bo już drugiego dnia widać było znaczną poprawę. Zaczęliśmy już trzecie opakowanie. Z całego serca dziękujemy!!!
Royal - wł. Agata Markiewicz
Witam wszystkich, jeżeli ktoś ma opory przed zakupem ProArtLeg maxy to wystarczy popatrzeć na naszego ukochanego Royala ma tzw. niedźwiedzia łapę, luźne wiązadła i pomimo ortez gipsowych nie było poprawy (wręcz łapka wywinęła się lekko w druga stronę), na szczęście trafiłam na Kasię Niemiec i ProArtLeg maxy, zobaczcie sami po 2 miesiącach stosowania. W komentarzu są zdjęcia po 2 miesiącach stosowania!!! Dziękuje Kasia!


Hi5 Maczupikczu - wł. Lilianna Lakomy & Tomasz Brząkała
Pragniemy podziękować za terapię preparatem ProArtLeg®. Co się u nas pozmieniało? Różnica jest bardzo zauważalna. Farfi nie stanowi już przelewającej się, niepewnej, płynnej, dożej materii. Stał się bardziej zbity, zwarty, w jednym, solidnym kawałku. Stoi bardzo stabilnie. Łapy mocno stąpają po ziemi. Ciało w skokach jest elastyczne. Biega pięknie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i oczywiście polecamy!
Suczka rasy dog niemiecki arlekin
Na pierwszym zdjęciu suczka doga niemieckiego 4 miesiące (21.03.2017) przed terapią.
Na drugim zdjęciu miesiąc po terapii ProArtLeg maxy (21.04.2017)

Źródło: https://www.dogoteka.siRambo – wł. Joanna Żaczek
Pragnę podziękować za produkt ProArtLeg®. Jesteśmy po 3 miesięcznej terapii tym produktem i z czystym sumieniem go polecamy. Mam psa z problemami zdrowotnymi od momentu kiedy go przywieźliśmy do domu (miał 4 miesiące). Rambo La Componella jest psem posiadającym cały szereg chorób związanych z aparatem ruchowym. Weterynarze nie dawali mu szans na przeżycie roku. Dzięki mojej determinacji Rambo ma prawie 4 lata, ale dopiero po kuracji tym preparatem poznał uroki zabawy. Biega, skacze, nie kuleje. Przechodzi fazę młodzieńczą. Z czystym sumieniem polecam.
Rambo bardzo dziękuje !!!!!!!Don Diamante – wł. Agnieszka Cieślak
W dniu wczoraj otrzymałam od Pani Agnieszki, właścicielki pięknego Diamenta; nowe zdjęcie, po 14 dniach kuracji ProArtLeg maxy. Pies uprzednio był 2 miesiące na innych suplementach, bez rezultatów. Serce mi się cieszy, kiedy mogę współpracować z tak mądrymi właścicielami, którzy szybko reagują i idą z pomocą swoim pupilom, mało tego nie boją się o tym mówić i pisać. Dziękuję Pani Agnieszko za miłą współpracę i miziaki dla Diamenta.
Dali – wł. Marta Półchłopek
Wczoraj otrzymałam zdjęcia pięknej Dali. Kiedy pierwszy raz rozmawiałam z jej właścicielką, Dali miała 5 miesięcy, miała też miękkie, płaskie nadgarstki i krowią postawę tyłu. Zastosowała 2 opakowania ProArtLeg maxy, choć już po 1 wszystko było ok, ale dla wzmocnienia efektu i utwierdzenia się, że wszystko jest ok, postanowiłyśmy z właścicielką podać drugie opakowanie. Dzisiaj Dali jest już 20 miesięczną, piękną sunią, aż serce się raduje. Jej właścicielka zadbała o nią bardzo szybko i teraz widzimy piękne efekty. Marta – DZIĘKUJĘ.


CAMARO Cuore Amico – wł. Katarzyna Bandosz
Ten oto przystojny pan dog, dorastał z naszym ProArtLeg maxy. Powiedzcie sami, czyż on nie jest wspaniały?
Katarzyna Bandosz - dziękuję za pozwolenie na udostępnienie piękności i gratuluję takiego psa.
KASZTANKA z Kuźni Napoleońskiej – wł. Ewa Bobrowicz-Jadacka
Ta piękność stosowała nasz produkt ProArtLeg maxy. Ewa Bobrowicz-Jadacka (właścicielka suni), bardzo dziękuję za podzielenie się z mną fotką suczki, po zastosowaniu maxy. Cieszy mnie każdy zadowolony właściciel i jego szczęśliwy pies.
Miot A Baronowie Pomorza – wł. Ewa Bobrowicz-Jadacka
Dziękuję Ewa Bobrowicz-Jadacka, za podzielenie się z nami opinią i fotkami maluchów z jej hodowli Baronowie Pomorza FCI (miot A), które dorastały z ProArtLeg maxy!!!
Miot B Baronowie Pomorza – wł. Ewa Bobrowicz-Jadacka
Dziękuję Ewa Bobrowicz-Jadacka, za podzielenie się z nami opnią i fotkami maluchów z jej hodowli Baronowie Pomorza FCI (miot B), które dorastały z ProArtLeg maxy!!!


» CortiAdapt®

Suka doga niemieckiego 10 dni terapii CortiAdapt
Na fotografiach widać działanie naszego wspaniałego CortiAdapt. Pierwsze zdjęcie suczka przed kuracją, na kolejnym w trakcie i na ostatnim po kuracji.Źródło: https://www.dogoteka.si

» Soft Pad Butter

Opinia Pani Claudii Reghelin
Pani Claudia dziękuje za polecenie jej maści Soft Pad Butter. Pisze ona, że jej pies od 15 lat nie chciał leżeć na materacach ani też na trawie, aż w końcu zaczął cierpieć z powodu problemów ze swoimi łokciami. Opisuje ona, iż już po 3 dniach stosowania maści, widać było różnicę. Na zdjęciu numer 1 łokieć przed terapią, na kolejnych zdjęciach w trakcie stosowania maści. Należy podkreślić, iż skóra odzyskała swój naturalny kolor i zaczęła na nowo porastać sierścią.

Źródło: Facebook, profil: Maroso Barbones, autoka Claudia Reghelin post z dnia 4.8.2017
NON DIMENTICARE KATARZYNA NIEMIEC
tel. +48 606 364 692
ul. Klonowa 15, 44-160 Rudziniec
NIP: 7342594851
e-mail: nondimenticare@onet.pl
www: www.nondimenticare.pl