Rekomendacje


» ProArtLeg® junior

Kolejny zadowolony pacjent, 4 miesięczny pies z Francji stosujący nasze produkty. Na zdjęciach efekt po zastosowaniu ProArtLeg junior przez 25 dni – Celine Celse Cottier
Hodowla Bernardynów - Słowenia
Troska i ochrona o właściwy rozwój szczenięcia powinna mieć miejsce od początku, a nie dopiero kiedy coś zaczyna się dziać. Profilaktyka - to takie ważne. Dziękujemy hodowli ze Słowenii za nadesłanie zdjęcia tych piękności oraz dziękujemy w zainwestowanie w ich prawidłowy rozwój.
Suczka rasy buldog angielski ANIELKA – wł. Katarzyna Bobrowska
Oto historia mojej ANIELKI, u której parę miesięcy temu zdiagnozowano lekką dysplazję. Bywały dni, że jak się zasiedziała albo długo biegała to utykała na jedną nogę. Dr Roman Fabisz z Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz&Stefanek zalecił stosowanie ProArtLeg junior (dwie tabletki dziennie). Dzisiaj Anielka ma 2 lata i 3 miesiące i waży 22 kg. Po 3 miesiącach brania tabletek wszystko ustąpiło. Teraz biega, skacze jak szalona. Jest taką samą bulwą jak przedtem.
Psy rasy dog niemiecki arlekin REINA RIANA v'd Alanistars i ROCCO BARROCO v`d Alanistars - wł. Sofie Geukens
Nowe wieści ze świata. Mamy kolejnych zadowolonych pacjentów tym razem z Belgii REINA RIANA v'd Alanistars i ROCCO BARROCO v`d Alanistars.
Hodowla Atheneum Alter Idem – hod. Aneta Kołodziejczyk
Problemy z aparatem ruchu u dogów niemieckich mogą wystąpić na każdym etapie rozwoju, nie tylko w okresie intensywnego wzrostu. U naszej suczki ESTRELLI po pierwszej cieczce pojawiła się trudna do zdiagnozowania tzw. kulawizna wędrująca. Stosowaliśmy różne, popularne preparaty wspomagające, jednak efekty ich działania były oględnie mówiąc średnio zadawalające. Kulawizna wprawdzie z czasem ustąpiła, ale ruch suczki i jej „związanie” pozostawiało w moim odczuciu wiele do życzenia. Kiedy w wieku 16 miesięcy, po kolejnej cieczce cała sytuacja się powtórzyła, zastosowaliśmy suplementację ProArtLeg® maxy. Efekty były zaskakujące! Już po 4 dniach podawania preparatu kulawizna ustąpiła a po kolejnych tygodniach ruch stał się bardziej harmonijny i sprężysty, zauważalny był także istotny przyrost masy mięśniowej. W między czasie w naszym domu pojawiła się kolejna suczka FALBANKA. Aby uniknąć podobnych problemów i nieco łatwiej przejść przez ten niezwykle wymagający okres wzrostu, profilaktycznie, od 12 tygodnia, wprowadziliśmy do diety ProArtLeg® Junior. Nie ominęły nas oczywiście typowe dla rasy problemy wzrostowe, pojawiły się też rożnego rodzaju drobne kontuzje, ale to w zasadzie nie powinno dziwić nikogo, kto ma w domu więcej niż jednego doga... Po dwóch miesiącach stosowania ProArtLeg® Junior przeszliśmy na ProArtLeg® maxy. U naszej suczki istotnie poprawiła się funkcjonalność stawów, wzmocniły się więzadła i ścięgna, grzbiet się wyprostował a stopy stały się mocne i zwarte. Muszę przyznać, że rozpoczynając suplementację preparatami ProArtLeg® nie byłam jakoś szczególnie przekonana, co do ich skuteczności i szczerze powiedziawszy nie liczyłam na jakieś wyjątkowe efekty. Wszak na rynku jest wiele preparatów wspomagających wzrost a każdy producent przekonuje nas, że to właśnie jego produkt jest najlepszy. Z perspektywy czasu i bogatsza o własne doświadczenia, bez cienia wątpliwości mogę zarekomendować produkty ProArtLeg® Moim zdaniem to obecnie najlepsze na rynku suplementy dla psów ras dużych i olbrzymich, które mogą być istotnym wsparciem dla hodowców i właścicieli dogów niemieckich. Preparaty te są wysoce efektywne nie tylko w trakcie problematycznego rozwoju w okresie intensywnego wzrostu, ale też znakomicie wpływają na utrzymanie harmonijnego funkcjonowania kości, stawów, więzadeł i ścięgien w każdym okresie rozwoju doga niemieckiego. Kasia bardzo dziękuję, że dałam się namówić – jestem bardzo zadowolona! Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam, naprawdę warto!


Chart Afrykański Azawakh AZA i Chart Angielski Whippet AMI – wł. Iwona Paprocka
Jako że moje psy jak nie śpią, to biegają chciałam wspomóc ich stawy. Kiedyś z powodów podatkowych robiłam analizę procentową składu ProArtLeg. Z ciekawości przeanalizowałam też inne "topowe" produkty dostępne na polskim rynku. Wtedy zastanawiałam się jak produkty o tak słabym składzie w ogóle mogą działać. Chciałam dla moich suczydeł produktu, który DZIAŁA. Wybór padł oczywiście na ProArtLeg. Jestem przekonana, że profilaktyka jest ważniejsza niż leczenie. Dla psów, które tak intensywnie eksploatują swoje stawy, wspomaganie jest po prostu konieczne…
Kocham więc dbam...

Hodowla Shih tzu BaZi Pluso Stelo – hod. Izabela Barciszewska
Stosuje ten preparat dla szczeniąt od 4 tygodni. Maluchy w okresie wzrostu bardzo szybko przybierały na wadze więc kupiłam ten preparat profilaktycznie . Polecam wszystkim hodowcom maluchy rozwijają się wzorcowo. Kasiu dziękuje

Pani Nina Prcač Dolinšek
Używam produktów z linii Dogoteka od wielu lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Stosuję je jako pomoc dla stawów w okresie wzrostu moich szczeniąt oraz profilaktycznie (stawy, mięśnie) u dorosłych psów, ponieważ jesteśmy bardzo aktywni. Polecam produkty nie tylko właścicielom naszych szczeniąt (RIOS Saints), ale także innym i zawsze spotykam się z pozytywnym odzewem.


Źródło: http://www.dogoteka.si/Jacopo Mausero
Zastosowaliśmy produkty ProArtLeg u prawie 5-cio miesięcznego szczenięcia, które od trzech tygodni wykazywało poważne problemy z podparciem w przednich łapach. Użyliśmy ProArtLeg maxy, ProArtLeg junior oraz MultiAdapt i po zaledwie trzech tygodniach można było zauważyć wyraźną poprawę!!! Produkty były absolutnie przełomowe w drastycznej sytuacji, są i będą wsparciem dla szczenięcia w całym okresie jego wzrostu.

Źródło: http://www.dogoteka.si/GOLIA-B della Baia Azzurra – Zwyc. Świata 2017
World Winner 2017 Golia della Baia Azzurra dorastał na naszym ProArtLeg junior :)
Do wystawy przygotowywany na ProArtLeg maxy.
Jesteśmy bardzo dumni - B R A W O!!!

Źródło: https://www.facebook.com/dogoteka.blogoteka/Mojko – wł. Katarzyna Cienciała
Nazywam się Sergio Cipollini i jestem hodowca mastifów pirenejskich (hod. Dell'Antica Brughiera) z Legnano (MI), Włochy.
Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z suplementem diety ProArtLeg i podkreślić jego zaskakujące efekty działania. Muszę powiedzieć, że faktycznie dla szczeniąt w najbardziej krytycznej fazie rozwoju, kiedy ich ruch nie jest jeszcze do końca harmonijny (na zdj. Quanita dell’antica Brughiera, 13 m-cy, BIS Junior), jak i dla dorosłych osobników, gdy mamy do czynienia z przedstawicielami konkretnej wielkości, jak mastify pirenejskie, ten suplement jest naprawdę doskonały i odkąd go stosuję, jestem naprawdę zadowolony z uzyskanych wyników. Dziękuję. Sergio Cipollini, hodowla mastifów pirenejskich Dell'Antica Brughiera

Źródło: http://www.dogoteka.si/Hodowla psów rasy Chow Chow - Leoni Imperiali - wł. Tiziana Campi i Massimiliano Carinelli
Używamy produktów ProArtLeg u dwóch naszych szczeniąt i u psów dorosłych już od jakiegoś czasu i ze szczególną przyjemnością przedstawimy ich doskonałe rezultaty, jakie zauważyliśmy. Szczeniaki, które do roku czasu przyjmowały systematycznie ProArtLeg junior cechują się harmonijnym wzrostem i zwiększoną aktywnością fizyczną.

Natomiast ProArtLeg maxy stosujemy u osobników dorosłych, a szczególnie u tych, które regularnie biorą udział w wystawach i przez to narażone są na stres psychofizyczny. U tych osobników zaobserwować można niewątpliwą poprawę wydajności i siły mięśni.

Uważamy, że ten produkt wykazał się doskonałą jakością, osiągając optymalne wyniki nawet u starszych osobników, które w krótkim czasie wznawiają aktywność ruchową, odzyskując swobodę ruchową wolną od powszechnego ze względu na wiek bólu stawów.

Mając za sobą 20-letnie doświadczenie w hodowaniu psów rasy Chow Chow oraz liczne i niezaprzeczalne sukcesy na ringach całego świata, chcielibyśmy bez cienia wątpliwości zarekomendować produkt, który uważamy za doskonały dla naszej rasy.

Tiziana i Massimiliano
hodowla Leoni Imperiali

Źródło: http://www.dogoteka.si/Hodowla Beautiful Blue Ballerines – wł. Katarína Čerešňáková
O produktach ProArtLeg usłyszałam ponad dwa lata temu. Na początku podawałam ProArtLeg maxy moim dorosłym sukom. Po jakimś czasie w mojej hodowli urodził się miot „B”, z którego zatrzymałam suczkę. W wieku 3 miesięcy doznała niewielkiego urazu tylnej łapy i zaczęła przenosić ciężar ciała na przednie łapy, przez co zaczęły się one krzywić. W międzyczasie prewencyjnie podawałam inne produkty, które nie przynosiły efektu. Nie zastanawiając się dłużej kupiłam ProArtLeg junior. Po dwóch tygodniach od rozpoczęcia podawania można już było zauważyć pierwsze zmiany, a mianowicie łapy powróciły do wyglądu kociej łapy, grzbiet zaczął się prostować, a szkielet w czasie wzrostu był silny i twardy. Suczka dostawała ProArtLeg junior przez okres roku, a po tym czasie u wszystkich moich dorosłych suk zastosowałam dwumiesięczną kurację ProArtLeg maxy. Kolejny miot dostaje ProArtLeg junior równocześnie z pierwszą karmą uzupełniającą. Inny szczeniak w mojej hodowli również go dostaje.

ProArtLeg junior odpowiada mi jako produkt oparty na naturalnych składnikach, dozowanie go u tak ciężkiego szczenięcia jak u doga niemieckiego jest stosunkowo niewielkie i co ważne, szczenięta i dorosłe osobniki traktują go jako przekąskę. Mam bardzo dobre doświadczenia z tym produktem, który sprawdził się przy problemach wzrostowych i myślę nawet, że dzięki ProArtLeg junior udało nam się łatwiej przejść przez okres wzrostu.

Jestem bardzo wdzięczna za to, że na rynku pojawił się produkt, który mogę podawać moim psom i polecać go hodowcom oraz przyjaciołom i znajomym, którzy mają psy.

Katarína Čerešňáková, hod. Beautiful Blue Ballerines, SłowacjaŹródło: http://www.dogoteka.si/

» ProArtLeg® maxy

8,5 miesięczny seter irlandzki o imieniu LEX – wł. Karolina Maj
Odpowiednia suplementacja psów jest bardzo ważna, szczególnie tych dużych ras, które w późniejszym wieku narażone są na wszelkiego rodzaju zwyrodnienia i dysplazje. Dlatego w wieku szczenięcym warto zainwestować w odpowiednie suplementy. My stosujemy ProArtLeg maxy i jesteśmy mega zadowoleni. Serdecznie polecamy. Za polecenie produktu dziękujemy Pani Kasi Niemiec, firma Non Dimenticare.
Pies rasy buldog angielski LET'S DANCE Rada Han vel Kaziu, testuje nasze produkty – wł. Gosia Słowińska
Kolejne wieści ze świata. Tym razem od naszego dystrybutora z Niemiec. Nasze produkty znowu pomogły! Efekt widoczny na zdjęciu po zastosowaniu produktu ProArtLeg maxy oraz MultiAdapt przez 3 miesiące – nadesłane przez Petra Maibüchen.
Pies rasy dog niemiecki czarny CAMARO Cuore Amico FCI – wł. Katarzyna Bandosz
CAMARO, pięknie zbudowany i co najważniejsze o super sprężystym ruchu 19 miesięczny samiec stosuje ProArtLeg maxy - wł. Katarzyna Bandosz
FRODO - 1,5 roczny samiec rasy bernardyn – wł. Agnieszka Kawa
Zostałam poproszona przez Kasię Niemiec o opinię produktu ProArtLeg maxy, który był stosowany przez FRODA przez 2 miesiące. Od dłuższego czasu myślałam jak zabrać się za ten temat aby być uczciwym ze samym sobą. Więc tak... FRODO - 1,5 roczny bernardyn ze zdiagnozowaną ciężką dysplazją stawów - wszystkich ( nie będę się rozdrabniać ) i spondylozą kręgosłupa. Po trzech operacjach, dwóch podaniach komórek macierzystych, miesiącach rehabilitacji i leczenia farmakologicznego oraz suplementacji. Według lekarzy specjalizujących się w dziedzinie ortopedii to, że Frodo w ogóle się porusza jest cudem i tu zawsze odpowiem, że cud sprawił dr Bakowski z lecznicy Amavet i sam FRODO, który ma determinację do... życia. Dostał tyle wyroków śmierci na różnych konsultacjach, że cudem jest również to, że mój mąż tak zaciekle walczy o tego psa. A teraz o produkcie ProArtLeg maxy i moich przemyśleniach po 2 miesiącach stosowania. Suplement działa przeciwbólowo, przez okres ostatnich 6 tygodni FRODO nie dostał żadnego leku. Żadnego! Przed stosowaniem ProArtLeg maxy zmagaliśmy się z jego problemem nie przyswajania pokarmu, wybrzydzaniem przy posiłku, okresowymi biegunkami. Ten problem się skończył, nie wiem czy to wynik odstawienia chemicznych leków czy coś w tych suplementach sprawia, że pies ma apetyt, jelita pracują jak powinny a waga wreszcie zaczęła pokazywać na plus. W dwa miesiące FRODO przybrał 2kg. Chętniej wychodzi na spacery, skończył się problem polegiwania co kilka kroków. A w ostatnim czasie robi takie rzeczy, które patrząc na stan jego stawów są sprzeczne z prawami fizyki. Tu mam mieszane uczucia czy napędza suplement czy miłość do cieczkującej Vendetty. Np Przed okresem cieczki nie chodził po schodach, nie był w stanie a był już na tym suplemencie kilka tygodni. Teraz przy cieczce biega po nich kilkanaście razy w ciągu dnia. I przeskakuje furtkę której wysokość wynosi 120cm - zrobił to już trzy razy! Nie widzę poprawy w wzmocnieniu jego ścięgien, więzadeł ani w " naprawieniu " nadgarstków czy też stawów skokowych. A na to liczyłam decydując się na kurację tymi suplementami, po obejrzeniu zdjęć psów z francuskim przodem przed i po kuracji. Nam w ten sposób to nie pomogło. Czyli na plus podsumowując: działa przeciwbólowo i skończył się problem z nie przyswajaniem pokarmu.

............................................................................

Kasia Niemiec. Dla mnie osobiście, to jeden z ważniejszych przypadków. Wszyscy moi podopieczni są dla mnie ważni, ale nie ukrywam, że FRODO złapał mnie za serce od samego początku. Bardzo przeżywałam jego historię i los, postanowiłam skonsultować jego wyniki z włoskimi weterynarzami, z którymi mam przyjemność współpracować i fakt: To cud, ze ten pies chodzi. Pies z tak wielkimi zmianami, schorzeniami i po 3 operacjach, w dodatku molos, który nie potrafi cieszyć się życiem z powodu bólu i niemożności egzystowania. Dla mnie cel został osiągnięty: FRODO chodzi po schodach, skacze przez płot, a najważniejsze widzę wreszcie uśmiech na jego twarzy. Jakby wreszcie mógł robić to, czego chce i co najważniejsze NIE BOLI!!! Skłamałabym pisząc, że po 4 opakowaniach ProArtLeg maxy i 1 opakowaniu MultiAdapt u psa z takimi zmianami nastąpi cud i będzie miał idealne kończyny, bo to raczej niemożliwe. Zbyt wiele tych zmian, trochę długo układał kończyny w taki sposób w jaki mu było komfortowo egzystować, czyli nie zawsze poprawnie, a tak aby nie bolało i aby dało się iść do przodu. Kocham molosy, FRODA pokochałam od pierwszego spojrzenia i zawzięłam się, że pomogę jak mogę. Filmikami z nim w roli głównej zadręczam wszystkich, bo mam go głęboko w sercu. Jestem wzruszona i bardzo mu kibicuje. Agnieszka Kawa, gratuluję uporu w walce o tak wspaniałe istnienie i dziękuję za zaufanie. PS. Najbardziej lubię filmik z babcią w roli głównej.
12 letni BRUNO, pies rasy labrador – wł. Wioletta Paluch
BRUNO nie champion, nie zwycięzca świata – po prostu mój kochany labrador. Od kilku lat miał problemy ze stawami. Nic nie pomagało. ProArtLeg maxy zaczęliśmy stosować rok temu. Szybko POSTAWIŁ NAS NA NOGI!!!! Dziękuję Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare).
Pies rasy dog niemiecki arlekin LOKAPALA d`Iskandar - wł. Mario Castelli, Włochy
Zwycięzca Świata Amsterdam 2018 (World Winner Amsterdam 2018) LOKAPALA d`Iskandar przygotowany do wystawy preparatem ProArtLeg maxy, MultiAdapt oraz maścią Soft Pad Butter – jesteśmy bardzo dumni. Takie sukcesy pokazują, że to co robimy ma sens, że nasze produkty są warte uwagi!!!
Pies rasy terier rosyjski BENTLEJ – wł. Michał Pająk
Od jakiegoś czasu stosuję ProArtLeg maxy u teriera rosyjskiego, który miał problem z prostym stawianiem przednich kończyn tzw. francuska postawa. Kiedy kupiłem wspomniany już suplement już po kilku dniach mój pupil zaczął prawidłowo ustawiać kończyny, stał się o wiele bardziej ruchliwy i chętny do zabaw. Bardzo polecam firmę Non Dimenticare pani Kasi Niemiec ponieważ działają bardzo sprawnie i skutecznie. Po złożeniu zamówienia na następny dzień otrzymałem produkt. Gorąco polecam, a sam na pewno nadal będę korzystał z usług.
ARISTOTELE della Baia Azzurra – wł. Fabio Ottaviani
Na zdjęciu piękny 9 letni samiec rasy dog niemiecki arlekin ARISTOTELE della Baia Azzurra stosujący ProArtLeg maxy - wł. Fabio Ottaviani
Pies rasy owczarek niemiecki o imieniu ARES – wł. Barbara Kurek
Nasz 6-cio letni Ares praktycznie od urodzenia boryka się z dysplazją stawów biodrowych. Najpierw był zabieg, po którym poprawiło się położenie kości jednej łapki natomiast druga praktycznie bez zmian była poza panewką. Aresik z wiekiem stawał się coraz bardziej ociężały ponieważ długie spacery były dla niego bolesną udręką i przybierał na wadze mimo odchudzającej diety. Baliśmy się, że może przestać chodzić. Mimo stosowania różnych suplementów na stawy kupowanych u weta poprawa była mizerna. W końcu natrafiliśmy na firmę NON DIMENTICARE i wspaniały produkt ProArtLeg. Stosujemy go dość krótko bo zaledwie niecałe dwa miesiące, ale jest widoczna poprawa w poruszaniu się Aresa, jego chód stał się sprężysty i lekki. Widać, że teraz chodzenie sprawia mu przyjemność. Od ok. dwóch tygodni uskuteczniamy codzienne spacery do 5 km i Ares świetnie daje sobie radę, a waga wyraźnie spada. Serdecznie polecam i potwierdzam działanie ProArtLeg, a Tobie Kasiu Niemiec dziękujemy za pomoc.
Hodowla della Baia Azzurra – hod. Ksenija Oseli Donati, Patrizio Donati
IPPON della Baia Azzurra, piękny, młody samiec rasy dog niemiecki błękitny. Na co dzień stosuje ProArtLeg maxy oraz MultiAdapt
wł. Ksenija Oseli Donati, Patrizio Donati
Handler - Caterina Donati
Hodowla Atheneum Alter Idem – hod. Aneta Kołodziejczyk
Problemy z aparatem ruchu u dogów niemieckich mogą wystąpić na każdym etapie rozwoju, nie tylko w okresie intensywnego wzrostu. U naszej suczki ESTRELLI po pierwszej cieczce pojawiła się trudna do zdiagnozowania tzw. kulawizna wędrująca. Stosowaliśmy różne, popularne preparaty wspomagające, jednak efekty ich działania były oględnie mówiąc średnio zadawalające. Kulawizna wprawdzie z czasem ustąpiła, ale ruch suczki i jej „związanie” pozostawiało w moim odczuciu wiele do życzenia. Kiedy w wieku 16 miesięcy, po kolejnej cieczce cała sytuacja się powtórzyła, zastosowaliśmy suplementację ProArtLeg® maxy. Efekty były zaskakujące! Już po 4 dniach podawania preparatu kulawizna ustąpiła a po kolejnych tygodniach ruch stał się bardziej harmonijny i sprężysty, zauważalny był także istotny przyrost masy mięśniowej. W między czasie w naszym domu pojawiła się kolejna suczka FALBANKA. Aby uniknąć podobnych problemów i nieco łatwiej przejść przez ten niezwykle wymagający okres wzrostu, profilaktycznie, od 12 tygodnia, wprowadziliśmy do diety ProArtLeg® Junior. Nie ominęły nas oczywiście typowe dla rasy problemy wzrostowe, pojawiły się też rożnego rodzaju drobne kontuzje, ale to w zasadzie nie powinno dziwić nikogo, kto ma w domu więcej niż jednego doga... Po dwóch miesiącach stosowania ProArtLeg® Junior przeszliśmy na ProArtLeg® maxy. U naszej suczki istotnie poprawiła się funkcjonalność stawów, wzmocniły się więzadła i ścięgna, grzbiet się wyprostował a stopy stały się mocne i zwarte. Muszę przyznać, że rozpoczynając suplementację preparatami ProArtLeg® nie byłam jakoś szczególnie przekonana, co do ich skuteczności i szczerze powiedziawszy nie liczyłam na jakieś wyjątkowe efekty. Wszak na rynku jest wiele preparatów wspomagających wzrost a każdy producent przekonuje nas, że to właśnie jego produkt jest najlepszy. Z perspektywy czasu i bogatsza o własne doświadczenia, bez cienia wątpliwości mogę zarekomendować produkty ProArtLeg® Moim zdaniem to obecnie najlepsze na rynku suplementy dla psów ras dużych i olbrzymich, które mogą być istotnym wsparciem dla hodowców i właścicieli dogów niemieckich. Preparaty te są wysoce efektywne nie tylko w trakcie problematycznego rozwoju w okresie intensywnego wzrostu, ale też znakomicie wpływają na utrzymanie harmonijnego funkcjonowania kości, stawów, więzadeł i ścięgien w każdym okresie rozwoju doga niemieckiego. Kasia bardzo dziękuję, że dałam się namówić – jestem bardzo zadowolona! Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam, naprawdę warto!


Chart Afrykański Azawakh AZA i Chart Angielski Whippet AMI – wł. Iwona Paprocka
Jako że moje psy jak nie śpią, to biegają chciałam wspomóc ich stawy. Kiedyś z powodów podatkowych robiłam analizę procentową składu ProArtLeg. Z ciekawości przeanalizowałam też inne "topowe" produkty dostępne na polskim rynku. Wtedy zastanawiałam się jak produkty o tak słabym składzie w ogóle mogą działać. Chciałam dla moich suczydeł produktu, który DZIAŁA. Wybór padł oczywiście na ProArtLeg. Jestem przekonana, że profilaktyka jest ważniejsza niż leczenie. Dla psów, które tak intensywnie eksploatują swoje stawy, wspomaganie jest po prostu konieczne…
Kocham więc dbam...

Hodowla Flosculi St Franciscus – hod. Iwona Witkowska
Hodowla Flosculi st Franciscus stosuje ProArt Leg Maxy.
Gorąco polecam!!!
Na zdjęciu: Blu Cantrel i Baltimore Flosculi St Franciscus
Rina Paolini, hodowla Torre San Francesco, Włochy
Jestem Rina Paolini, hodowca dogów niemieckich, hodowla di Torre San Francesco. Jedno z naszych szczeniąt miało problem z przednimi łapami. Poleciliśmy właścicielowi podawanie 3 tabletek MultiAdapt i 3 tabletek ProArtLeg Maxy przez okres 2 miesięcy. Oto rezultat uzyskany po zaledwie 15 dniach terapii. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy te produkty wszystkim. Używamy ich regularnie.

Źródło: http://www.dogoteka.si/


Na zdjęciu samiec rasy dog niemiecki W–ACAMAR of Imperial Grace
Nie to nie jest koń arabski, to przepiękny samiec rasy dog niemiecki, przygotowywany do wystaw linią naszych preparatów weterynaryjnych. O kondycję i sprawność ruchową jego stawów dba ProArtLeg maxy, natomiast o piękną, lśniącą i odżywioną szatę CortiAdapt i MultiAdapt. LactoAdapt i Soft Pad Butter dopełniają tylko pełni jego szczęścia.

Pani Nina Prcač Dolinšek
Używam produktów z linii Dogoteka od wielu lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Stosuję je jako pomoc dla stawów w okresie wzrostu moich szczeniąt oraz profilaktycznie (stawy, mięśnie) u dorosłych psów, ponieważ jesteśmy bardzo aktywni. Polecam produkty nie tylko właścicielom naszych szczeniąt (RIOS Saints), ale także innym i zawsze spotykam się z pozytywnym odzewem.


Źródło: http://www.dogoteka.si/Jacopo Mausero
Zastosowaliśmy produkty ProArtLeg u prawie 5-cio miesięcznego szczenięcia, które od trzech tygodni wykazywało poważne problemy z podparciem w przednich łapach. Użyliśmy ProArtLeg maxy, ProArtLeg junior oraz MultiAdapt i po zaledwie trzech tygodniach można było zauważyć wyraźną poprawę!!! Produkty były absolutnie przełomowe w drastycznej sytuacji, są i będą wsparciem dla szczenięcia w całym okresie jego wzrostu.

Źródło: http://www.dogoteka.si/GOLIA-B della Baia Azzurra – Zwyc. Świata 2017
World Winner 2017 Golia della Baia Azzurra dorastał na naszym ProArtLeg junior :)
Do wystawy przygotowywany na ProArtLeg maxy.
Jesteśmy bardzo dumni - B R A W O!!!

Źródło: https://www.facebook.com/dogoteka.blogoteka/Norman – wł. Magdalena Taczkowska
Pamiętacie Normana? Hmmm, no tak z tej strony może trudno go rozpoznać :) A tak poważnie, oto ponownie Norman. Na pierwszym zdjęciu przed kuracją naszymi suplementami, na drugim w trakcie stosowania ProArtLeg maxy (1 opakowanie) i na trzecim zdjęciu, po zastosowaniu 2 opakowań ProArtLeg maxy. Dumna JA!!! Dziękuję serdecznie Taczkowska Magdalena, za to, jaką troską i miłością otaczasz psa i za to, że dzielisz się z nami jego postępami.
Bruno – wł. Monika Laskowska / Magdalena Mosiołek
Chciałabym podzielić się ze wszystkimi moją opinią na temat nowego na polskim rynku środka na stawy dla psów ras dużych. Testuje na Brunie środek ProArtLeg maxy (już 4 opakowanie) - środek na stawy doskonale znany w środowisku hodowców dogów niemieckich. Gdybym miała określić w jednym zdaniu rezultaty, jakie zauważyłam już po 2-3 dniach, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ŻADEN INNY LEK/SUPLEMENT NA STAWY NA POLSKIM RYNKU NIE JEST WART WYDANIA NA NIEGO NAWET ZŁAMANEJ ZŁOTOWKI W PORÓWNANIU DO ProArtLeg maxy. Bruno swobodnie wstaje z podłogi bez konieczności wykładania derek wszędzie gdzie to możliwe, nie kuleje, nie ma sztywnego grzbietu i bioder, nie wpada w panikę na panelach, chętnie wychodzi na spacer, chętnie się bawi, widać, że nic go nie boli, nie męczy się na spacerze, NIE SZURA TYLNYMI NOGAMI, nie wylizuje łap. Poprawę widać gołym okiem, a byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego leku. Stosowaliśmy już wszystko... od arthroflexów... po synoquin, przez meloxicam itp. itd. i inne rozwalające żołądek tabletki... nic innego nie wywołało takiego efektu WOW. Moja opinia to zupełnie surowa ocena rezultatów, Bruno nie cierpi i to chyba najlepszy powód:)


Koksik – wł. Bożena Czajka
Serdecznie polecam suplement diety ProArtLeg maxy, stosujemy go u naszego buldożka, który od dłuższego czasu zmagał się z problemami z poruszaniem się. Ostatnie miesiące pies nie chciał chodzić wcale. Nie schodził ze schodów, a wchodzenie sprawiało mu olbrzymi problem. Stosowaliśmy mnóstwo preparatów dostępnych na rynku z maksymalną dawką glukozaminy. Nawet najdroższe suplementy nie przynosiły żadnych efektów. W połowie marca, zdecydowaliśmy się na suplement ProArtLeg maxy. I to był strzał w dziesiątkę. Pierwsze efekty zauważyliśmy po trzech dniach stosowania. Pierwszy raz wówczas pies wbiegł po schodach. Dziś po miesiącu stosowania schodzi sam ze schodów, bawi się z innymi psami, biega, a co najważniejsze nie kuleje, spacer nie jest już dla niego przykrą koniecznością. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spróbowaliśmy. Każdemu z czystym sumieniem polecę suplementy ProArtLeg.


Kiwi – wł. Marta Falkowska
Suplement ProArtLeg maxy polecił nam nasz weterynarz, który zapewnił, że nie ma lepszego suplementu dla psów na rynku. Potrzebowaliśmy czegoś, co pomoże nam w ciężkim okresie wzrostu podrostka doga niemieckiego, co pomoże zbudować mięśnie, poprawi funkcjonalność stawów, więzadeł i ścięgien. Stosowaliśmy wcześniej inny, bardzo polecany w środowisku kynologicznym preparat, który jak się okazało "nie dorasta do pięt" ProArtLeg maxy. Przy zastosowaniu odpowiedniej dawki i rodzaju ruchu, diety oraz wspomnianego wcześniej ProArtLeg osiągnęliśmy ogromny postęp - nasz dorastający pies wyprostował się, a jego ruch stał się harmonijny i skoordynowany. Zaobserwowaliśmy również znaczny przyrost masy mięśniowej. Z czystym sumieniem możemy polecić ten preparat psom ras dużych, szczególnie młodzieży, która ma tendencję do problematycznego wzrostu.
Frida – wł. Karolina Gawlik
Kochani, pragnę się z Wami podzielić opinią, najważniejszej dla mnie seniorki (a właściwie jej właścicielki), co do produktu ProArtLeg maxy. Frida ma 10,5 roku i jest moją synową, żoną psa, który zawsze był i będzie najbliższy mojemu sercu. Karolina Gawlik, dziękuję za Twoją opinię.

"Dla mnie najważniejsze jest to, że Fridzie pomaga maxy. Ma już swój wiek, ale gdy zaczęła to brać mogłam odstawić zastrzyki przeciwbólowe i wrócił jej apetyt i nie przewraca się wychodząc na dwór tylko pewnie stawia obie łapy tylne. Jestem bardzo happy z tego tytułu i gorąco polecam. Warto spróbować, żeby się osobiście przekonać. Dziękuję było już tak źle, że myślałam, iż czas się pożegnać...ten preparat to była taka ostatnia deska ratunku. Stwierdziłam, że jak to nie pomoże to...no i pomogło i jesteśmy z Fridzią razem i byle do wiosny (tej prawdziwej, a nie kalendarzowej - chociaż i do niej jeszcze chwila"
Hodowla Lanquesco
Serdecznie dziękujemy Kasi Niemiec za fachowe doradztwo i pomoc w doborze suplementów dla naszej Iszi. Okres wzrostu doga jest bardzo wymagający dla hodowców/właścicieli. Maluchy ze względu na swój szybki wzrost potrzebują tego, co najlepsze w swojej diecie:) My dorastamy z pomocą Non Dimenticare ProArtLeg maxy! Z czystym sumieniem polecam wszystkim rosnącym dogom i nie tylko! Lanquesco team :D
Unathi – wł. Iwonka i Piotr Jasik
Z całego serca chcemy bardzo podziękować Kasi Niemiec za możliwość suplementacji naszego doga preparatem ProArtLeg maxy. Stosowaliśmy wiele różnych specyfików na stawy, niestety muszę powiedzieć z marnym skutkiem. Nie do końca przekonana zaczynałam suplementację ProArtLeg maxy. Po miesięcznej kuracji mogę z czystym sumieniem polecić preparat wszystkim tym, dla których zdrowie i komfort życia naszych pupili są najważniejsze. Pani Kasiu jeszcze raz razem z Unathi bardzo, bardzo dziękujemy.
Abra – wł. Katarzyna Sadzikowska
Pani Kasiu! Bardzo mocno dziękujemy za tabletki ProArtLeg maxy, dzięki którym Abra stanęła na łapy. Nie trzeba było długo czekać na efekt, bo już drugiego dnia widać było znaczną poprawę. Zaczęliśmy już trzecie opakowanie. Z całego serca dziękujemy!!!
Royal - wł. Agata Markiewicz
Witam wszystkich, jeżeli ktoś ma opory przed zakupem ProArtLeg maxy to wystarczy popatrzeć na naszego ukochanego Royala ma tzw. niedźwiedzia łapę, luźne wiązadła i pomimo ortez gipsowych nie było poprawy (wręcz łapka wywinęła się lekko w druga stronę), na szczęście trafiłam na Kasię Niemiec i ProArtLeg maxy, zobaczcie sami po 2 miesiącach stosowania. W komentarzu są zdjęcia po 2 miesiącach stosowania!!! Dziękuje Kasia!


Hi5 Maczupikczu - wł. Lilianna Lakomy & Tomasz Brząkała
Pragniemy podziękować za terapię preparatem ProArtLeg®. Co się u nas pozmieniało? Różnica jest bardzo zauważalna. Farfi nie stanowi już przelewającej się, niepewnej, płynnej, dożej materii. Stał się bardziej zbity, zwarty, w jednym, solidnym kawałku. Stoi bardzo stabilnie. Łapy mocno stąpają po ziemi. Ciało w skokach jest elastyczne. Biega pięknie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i oczywiście polecamy!
Suczka rasy dog niemiecki arlekin
Na pierwszym zdjęciu suczka doga niemieckiego 4 miesiące (21.03.2017) przed terapią.
Na drugim zdjęciu miesiąc po terapii ProArtLeg maxy (21.04.2017)

Źródło: https://www.dogoteka.siRambo – wł. Joanna Żaczek
Pragnę podziękować za produkt ProArtLeg®. Jesteśmy po 3 miesięcznej terapii tym produktem i z czystym sumieniem go polecamy. Mam psa z problemami zdrowotnymi od momentu kiedy go przywieźliśmy do domu (miał 4 miesiące). Rambo La Componella jest psem posiadającym cały szereg chorób związanych z aparatem ruchowym. Weterynarze nie dawali mu szans na przeżycie roku. Dzięki mojej determinacji Rambo ma prawie 4 lata, ale dopiero po kuracji tym preparatem poznał uroki zabawy. Biega, skacze, nie kuleje. Przechodzi fazę młodzieńczą. Z czystym sumieniem polecam.
Rambo bardzo dziękuje !!!!!!!Don Diamante – wł. Agnieszka Cieślak
W dniu wczoraj otrzymałam od Pani Agnieszki, właścicielki pięknego Diamenta; nowe zdjęcie, po 14 dniach kuracji ProArtLeg maxy. Pies uprzednio był 2 miesiące na innych suplementach, bez rezultatów. Serce mi się cieszy, kiedy mogę współpracować z tak mądrymi właścicielami, którzy szybko reagują i idą z pomocą swoim pupilom, mało tego nie boją się o tym mówić i pisać. Dziękuję Pani Agnieszko za miłą współpracę i miziaki dla Diamenta.
Dali – wł. Marta Półchłopek
Wczoraj otrzymałam zdjęcia pięknej Dali. Kiedy pierwszy raz rozmawiałam z jej właścicielką, Dali miała 5 miesięcy, miała też miękkie, płaskie nadgarstki i krowią postawę tyłu. Zastosowała 2 opakowania ProArtLeg maxy, choć już po 1 wszystko było ok, ale dla wzmocnienia efektu i utwierdzenia się, że wszystko jest ok, postanowiłyśmy z właścicielką podać drugie opakowanie. Dzisiaj Dali jest już 20 miesięczną, piękną sunią, aż serce się raduje. Jej właścicielka zadbała o nią bardzo szybko i teraz widzimy piękne efekty. Marta – DZIĘKUJĘ.


CAMARO Cuore Amico – wł. Katarzyna Bandosz
Ten oto przystojny pan dog, dorastał z naszym ProArtLeg maxy. Powiedzcie sami, czyż on nie jest wspaniały?
Katarzyna Bandosz - dziękuję za pozwolenie na udostępnienie piękności i gratuluję takiego psa.
KASZTANKA z Kuźni Napoleońskiej – wł. Ewa Bobrowicz-Jadacka
Ta piękność stosowała nasz produkt ProArtLeg maxy. Ewa Bobrowicz-Jadacka (właścicielka suni), bardzo dziękuję za podzielenie się z mną fotką suczki, po zastosowaniu maxy. Cieszy mnie każdy zadowolony właściciel i jego szczęśliwy pies.
Miot A Baronowie Pomorza – wł. Ewa Bobrowicz-Jadacka
Dziękuję Ewa Bobrowicz-Jadacka, za podzielenie się z nami opinią i fotkami maluchów z jej hodowli Baronowie Pomorza FCI (miot A), które dorastały z ProArtLeg maxy!!!
Miot B Baronowie Pomorza – wł. Ewa Bobrowicz-Jadacka
Dziękuję Ewa Bobrowicz-Jadacka, za podzielenie się z nami opnią i fotkami maluchów z jej hodowli Baronowie Pomorza FCI (miot B), które dorastały z ProArtLeg maxy!!!
Nazywam się Sergio Cipollini i jestem hodowca mastifów pirenejskich (hod. Dell'Antica Brughiera) z Legnano (MI), Włochy.
Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z suplementem diety ProArtLeg i podkreślić jego zaskakujące efekty działania. Muszę powiedzieć, że faktycznie dla szczeniąt w najbardziej krytycznej fazie rozwoju, kiedy ich ruch nie jest jeszcze do końca harmonijny (na zdj. Quanita dell’antica Brughiera, 13 m-cy, BIS Junior), jak i dla dorosłych osobników, gdy mamy do czynienia z przedstawicielami konkretnej wielkości, jak mastify pirenejskie, ten suplement jest naprawdę doskonały i odkąd go stosuję, jestem naprawdę zadowolony z uzyskanych wyników. Dziękuję. Sergio Cipollini, hodowla mastifów pirenejskich Dell'Antica Brughiera

Źródło: http://www.dogoteka.si/Suczka doga niemieckiego
Suczka doga niemieckiego po zastosowaniu przez 1 miesiąc suplementu diety ProArtLeg maxy. Na pierwszym zdjęciu przed kuracją, na drugim zaś po zastosowaniu preparatu.

Źródło: http://www.dogoteka.si/Baster – wł. Agnieszka Mucha
Bardzo chętnie podzielimy się efektem po trzech tygodniach stosowania ProArtLeg maxy. W skrócie, zanim podałam tabletki Baster był spokojny, chętnie wychodził na spacery. Teraz od dwóch dni go nie poznaje! Dłużej chce się bawić, częściej biega, mniej odpoczywa, że aż ja sama nie nadążam z jego mega większą kondycją. Zdecydowanie jest żywszy i chętny do długich, wyczerpujących spacerów. Uważam, że jest to świetny produkt i warto zainwestować.
Dziękujemy :)
Amigo 10 miesięczny golden retriver – wł. Katarzyna Jędrzejewska
Dzięki takim milusińskim jak Wy chce mi się codziennie wstać z łóżka, nawet w tych ciężkich i gorszych dniach. Wiem, że muszę się podnieść i iść do przodu. Zadowolony Amigo stosował ProArtLeg maxy :)
Dziękuję Wam <3
Hodowla psów rasy Chow Chow - Leoni Imperiali - wł. Tiziana Campi i Massimiliano Carinelli
Używamy produktów ProArtLeg u dwóch naszych szczeniąt i u psów dorosłych już od jakiegoś czasu i ze szczególną przyjemnością przedstawimy ich doskonałe rezultaty, jakie zauważyliśmy. Szczeniaki, które do roku czasu przyjmowały systematycznie ProArtLeg junior cechują się harmonijnym wzrostem i zwiększoną aktywnością fizyczną.

Natomiast ProArtLeg maxy stosujemy u osobników dorosłych, a szczególnie u tych, które regularnie biorą udział w wystawach i przez to narażone są na stres psychofizyczny. U tych osobników zaobserwować można niewątpliwą poprawę wydajności i siły mięśni.

Uważamy, że ten produkt wykazał się doskonałą jakością, osiągając optymalne wyniki nawet u starszych osobników, które w krótkim czasie wznawiają aktywność ruchową, odzyskując swobodę ruchową wolną od powszechnego ze względu na wiek bólu stawów.

Mając za sobą 20-letnie doświadczenie w hodowaniu psów rasy Chow Chow oraz liczne i niezaprzeczalne sukcesy na ringach całego świata, chcielibyśmy bez cienia wątpliwości zarekomendować produkt, który uważamy za doskonały dla naszej rasy.

Tiziana i Massimiliano
hodowla Leoni Imperiali

Źródło: http://www.dogoteka.si/Hodowla Beautiful Blue Ballerines – wł. Katarína Čerešňáková
O produktach ProArtLeg usłyszałam ponad dwa lata temu. Na początku podawałam ProArtLeg maxy moim dorosłym sukom. Po jakimś czasie w mojej hodowli urodził się miot „B”, z którego zatrzymałam suczkę. W wieku 3 miesięcy doznała niewielkiego urazu tylnej łapy i zaczęła przenosić ciężar ciała na przednie łapy, przez co zaczęły się one krzywić. W międzyczasie prewencyjnie podawałam inne produkty, które nie przynosiły efektu. Nie zastanawiając się dłużej kupiłam ProArtLeg junior. Po dwóch tygodniach od rozpoczęcia podawania można już było zauważyć pierwsze zmiany, a mianowicie łapy powróciły do wyglądu kociej łapy, grzbiet zaczął się prostować, a szkielet w czasie wzrostu był silny i twardy. Suczka dostawała ProArtLeg junior przez okres roku, a po tym czasie u wszystkich moich dorosłych suk zastosowałam dwumiesięczną kurację ProArtLeg maxy. Kolejny miot dostaje ProArtLeg junior równocześnie z pierwszą karmą uzupełniającą. Inny szczeniak w mojej hodowli również go dostaje.

ProArtLeg junior odpowiada mi jako produkt oparty na naturalnych składnikach, dozowanie go u tak ciężkiego szczenięcia jak u doga niemieckiego jest stosunkowo niewielkie i co ważne, szczenięta i dorosłe osobniki traktują go jako przekąskę. Mam bardzo dobre doświadczenia z tym produktem, który sprawdził się przy problemach wzrostowych i myślę nawet, że dzięki ProArtLeg junior udało nam się łatwiej przejść przez okres wzrostu.

Jestem bardzo wdzięczna za to, że na rynku pojawił się produkt, który mogę podawać moim psom i polecać go hodowcom oraz przyjaciołom i znajomym, którzy mają psy.

Katarína Čerešňáková, hod. Beautiful Blue Ballerines, SłowacjaŹródło: http://www.dogoteka.si/Berneńskie Psy Pasterskie Krosiu, Lenka, Bella – wł. Jolanta Woźniak
Od zawsze poszukiwałam innowacyjnego zabezpieczenia na stawy dla moich bernoli. Bernole jak to bernole, z trzech ciężko złożyć jednego. Używamy ProArtLeg maxy już długi czas. Krosiu po artroskopii obu stawów łokciowych i Lenka bawią się, skaczą, pływają i ćwiczą z wielką radością. Babcia Bella z adopcji, z ogromnymi zmianami kostno-stawowymi przednio-tylnymi porusza się i to jest wielki sukces. Polecam, u Nas sprawdził się w 100%.

» ProArtLeg®

Opinia dotycząca ProArtLeg – Anna Różalska Sypliwa
Jestem bardzo zadowolona z preparatu ProArtLeg. Bardzo fajny w okresie intensywnego wzrostu i zwiększania masy ciała psa.


Fifi – wł. Jolanta Czajkowska
Kochani przedstawiam Wam moją Fifi i jej piękne stopy, z których jestem bardzo dumna. Takie kocie łapki uzyskaliśmy po 2 miesiącach stosowania ProArtLeg. Teraz pracujemy nad nogami kolejnego juniora w hodowli i będziemy podawać każdemu następnemu w fazie wzrostu:)
Hodowla Caritesori FCI - wł. Ewa Stach
Mieliśmy mały problem z łapeczkami Lusy, odchylała w bok jedna łapkę, a teraz po miesiącu stosowania ProArtLeg efekt znakomity.
Polecam i dziękuję Pani Kasiu.
Hania – wł. Bogusia Pietrzyk-Goryl
Hania to suczka o mocnej budowie. W trakcie wymiany zębów pojawiły się miękkie nadgarstki i zaczęła odstawiać łapki. Po kuracji ProArtLeg poprawa była wyraźna i błyskawiczna.
Bardzo dziękujemy.» CortiAdapt®

Pies rasy dog niemiecki
Zdjęcia przed i po terapii naszym CortiAdapt - zdjęcia od naszego słowackiego dystrybutora.
Pies rasy hawańczyk MELO – wł. Marcin Bielas i Monika Pawłowska-Bielas
Pies, który regularnie odwiedza salon pielęgnacji zwierząt. Groomerzy zajmujący się Melo zauważyli znaczną poprawę kondycji szaty już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania preparatów MultiAdapt oraz CortiAdapt. Szata obfita w podszerstek nie kołtuni się tak jak wcześniej, włos od nasady zmienił się na gładki i lśniący. Pielęgnacja jest teraz zdecydowanie łatwiejsza. Serdecznie polecamy preparaty MultiAdapt oraz CortiAdapt i dziękujemy Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare) za pomoc w doborze suplementów.
Suczki rasy owczarek szetlandzki AMBER i LUNA – wł. Małgorzata Bielas
Nasze szelti AMBER i LUNA dostają CortiAdapt oraz MultiAdapt. Sierść cudna w dotyku, kolory nabrały blasku i co ważne nie kołtuni się. Dziękujemy Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare) Polecamy.
Suczka LOVE rasy shih tzu – wł. Marcin Masłowski
A tak to się zaczęło ... cudowny stan cieczki u mojej Love i stało się - wąsy się przerzedziły. Pomocy szukałem wszędzie, gdzie tylko było możliwe zasięgałem języka co zrobić aby zapobiec kolejnej takiej sytuacji i uratować to co zostało. Nic nie pomagało a ja byłem coraz bardziej załamany i bliski rezygnacji z wystaw. Aż wreszcie, niczym Pomysłowy Dobromir, pomyślałem, że jeśli nie ona to umarł w butach. Napisałem do Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare), opisałem jaki mam problem: utrata wąsów po cieczce, włos w tragicznej kondycji. Kasia poleciła mi CortiAdapt i MultiAdapt. Dziś mija 4 tydzień jak stosujemy te preparaty i jestem bardzo zadowolony z efektów. Włos stał się mocny i sprężysty, dostał blasku. Właśnie nastąpiła kolejna cieczka i kompletnie nic się złego nie dzieje. Kasia dziękuję, że gdzieś tam stanęłaś na mojej drodze, za pomoc i wsparcie (Ty wiesz o co chodzi).
Pies rasy shih tzu TIBU Sap`s Nuestro Perro – wł. Katarzyna Niemiec
Posiadając psy wystawowe ozdobne, ludzie wymyślili wiele patentów na pielęgnację i ochronę zapuszczanego włosa. Takim wynalazkiem zabezpieczającym włos przed uszkodzeniami mechanicznymi, moczem, bądź w przypadku uszu zjedzeniem, są papiloty. Normalnie są one bardzo pożyteczne i funkcjonalne jednak zdarza się w losowo wybranych przypadkach, że źle założone, mogą wyrządzić pupilowi krzywdę np. martwicę ucha, ogona. I tak stało się u nas. Moje psy nie mają papilotowanych ogonów ale uszy i owszem. Pewnie gdybym była w domu, a nie w szpitalu szybko dostrzegłabym w czym tkwi problem. Z niewiadomych wszystkim wtedy powodów, pies zaczął uporczywie drapać się po uchu, które było czerwone, bez wydzieliny wewnątrz ucha i bezwonne. Z dnia na dzień włos zostawał na nim coraz bardziej wyrywany. Jak wcześniej wspominałam byłam długi czas w szpitalu, mój kontakt z psami ograniczał się do Messengera, przez którego z nimi rozmawiałam i opowieści mojego męża na ich temat. Mąż mówił mi o tym uchu, ale w związku z tym, że w wymazach nie wyszły bakterie, stwierdziliśmy, że to taki tik nerwowy, że pies tęskni za mną, pewien rodzaj traumy. Postanowiliśmy po prostu zdjąć papiloty. Tibuś drapał się mniej ale problem nie rozwiązał się całkowicie. 22 grudnia wróciłam do domu ze szpitala i pierwsze, co zrobiłam, postanowiłam przy pomocy wszystkich domowników wykąpać psa. Wyczułam na koniuszku ucha bardzo zgrubiony, zastrupiały brzeg, więc ucho wymyłam bardzo delikatnie, myślałam, że są to strupy spowodowane uporczywym drapaniem ucha. Ucho było wewnątrz fioletowe, zastosowałam doraźnie krople do ucha zakupione u weta, które mam zawsze na wypadek problemów z psami. Minął tydzień, zero poprawy. Kolejna kąpiel ukazała nam oblicze problemu. Podczas kąpieli, masażu odżywką, odpadł nam kawałek ucha wraz z całością włosa. Nie muszę chyba opisywać, co poczułam. Pierwsze, co zrobiłam, to obcięłam włos na jednym i drugim uchu całkowicie do długości chrząstki. Zaczęłam natychmiast podawać Tibonkowi CortiAdapt i MultiAdapt. Jedyne czego żałuję, to, to, że nie było wtedy jeszcze Soft Pad Buttera, bo włos porósłby jeszcze szybciej. Pies bardzo szybko przestał się drapać po uchu. Dzisiaj mamy na nim piękne włosy. Oto historia Tibonowego ucha oraz odpowiedź, na pytanie dlaczego Tibon nie jeździł tak długo na wystawy :) Wszyscy moi przyjaciele znają tą historię i widzieli jak wyglądał w tym czasie Tibon, a dla pozostałych załączam fotki. Miałam duże obiekcje aby opisywać historię swojego psa ale wierzę, że to pomoże kiedyś innym, jeśli pojawi się u nich taki problem. A jak wszyscy dobrze wiemy, takie rzeczy się zdarzają. Kasia
Suczka shih tzu Molly – wł. Elżbieta Stelmach - Stankiewicz
Potwierdzam działanie MultiAdapt, CortiAdapt i Soft Pad Butter .... Molly miała od początku łysy placek na czubku głowy... Po tygodniu zażywania MultiAdapt i CortiAdapt i dosłownie jednorazowym posmarowaniu Soft Pad Butter..... włoski zaczęły kiełkować... jestem zszokowana tak szybka reakcja organizmu na te produkty.... Kasiu dziękujemy za pomoc.

Mops Rysio – wł. Marta Gosek
Dzisiaj otrzymałam taką oto niespodziankę od Rysia i krótki liścik od jego Pani. To są beziki w podziękowaniu od Rysia za możliwość spróbowania Multi i Corti w duecie oraz za dobre czary, dzięki którym wreszcie dobrze się czuje. Na zdrówko i smacznego. Życzymy pięknego weekendu.
Suczka rasy shih tzu Emy – wł. Katarzyna Modzelewska
To był czysty przypadek, że natrafiłam na post dotyczący preparatu podnoszącego odporność CortiAdapt. Czysty przypadek, bo nie szukałam niczego w tym rodzaju. Emy, 6-cio letnia suczka rasy shih tzu, trzy miesiące wcześniej straciła swoją starszą siostrę, z którą była od zawsze. Z tęsknoty i smutku zaczęła gasnąć, przestała interesować się wszystkim co ją otaczało, nawet jedzeniem. Poza samą psychiką, zaobserwowaliśmy również zmiany w wyglądzie psa. Włos stał się matowy, szorstki, a na dokładkę pojawiły się łyse placki na całym ciele. Jej rozpacz o mało nie doprowadziła do tragedii. Słyszałam o psach, które umierały z rozpaczy po utracie przyjaciela, ale śmierci drugiego psa nie była bym w stanie znieść. I wtedy natrafiłam na post, o CortiAdapt. Preparat który miał podnieść odporność psa, miał sprawić, że będzie wyglądać lepiej. Zastanowienie się trwało zaledwie chwilę. Po kilku dniach, specyfik był już u mnie. Z dokładną instrukcją i precyzją zegarmistrzowską podawałam go przez 15 dni. Dziś gdy mija miesiąc od podania pierwszej dawki, stwierdzam że DZIAŁA. Owszem włos nie nabrał jeszcze w pełni blasku, ale nie jest matowy, czarny bardziej przypomina czerń niżeli szary. A i sama jego struktura jest o wiele lepsza w dotyku. W łysych miejscach jest już mech. Sama Emy nabrała chęci do życia. Biega na spacerach, zaczepia ludzi i inne pieski. Zaczęła jeść samodzielnie. Jesteśmy na najlepszej drodze do zdrowia i radości życia. Dziękuję Kasi Niemiec, za to że trafiłam na post, związany z tym preparatem. Emy dziękuje za przywrócenie w niej radości.
Na zdjęciu samiec rasy dog niemiecki W–ACAMAR of Imperial Grace
Nie to nie jest koń arabski, to przepiękny samiec rasy dog niemiecki, przygotowywany do wystaw linią naszych preparatów weterynaryjnych. O kondycję i sprawność ruchową jego stawów dba ProArtLeg maxy, natomiast o piękną, lśniącą i odżywioną szatę CortiAdapt i MultiAdapt. LactoAdapt i Soft Pad Butter dopełniają tylko pełni jego szczęścia.

Piesek Grubiutki – weterynarz/hodowca Agata Sibielak Stypa.
Mój Grubiutki czuje się ostatnio zdecydowanie lepiej :) CortiAdapt i MultiAdapt od Kasi Niemiec zdecydowanie działają, polecam.
Suka doga niemieckiego 10 dni terapii CortiAdapt
Na fotografiach widać działanie naszego wspaniałego CortiAdapt. Pierwsze zdjęcie suczka przed kuracją, na kolejnym w trakcie i na ostatnim po kuracji.Źródło: https://www.dogoteka.siOpinia dotycząca CortiAdapt - Sara D'Alessandro
Dzień dobry, te zdjęcia odzwierciedlają wspaniały rezultat, jaki ponownie przyniosły Wasze produkty. Dwutygodniowa terapia z użyciem CortiAdapt – 2 łyżeczki dziennie podawane z posiłkiem dogowi niemieckiemu o wadze prawie 90 kg (łącznie 2 butelki). Jestem niezwykle zadowolona z takiej poprawy w tak krótkim czasie.


Opinia dotycząca CortiAdapt
Suczka doga niemieckiego z problemami podczas wymiany włosa.
Na pierwszym zdjęciu przed kuracją CortiAdapt, na drugim zaś po 10 dniowej kuracji CortiAdapt.

Źródło: https://www.dogoteka.siDog niemiecki Maj – wł. Agnieszka Zaręba
Historia Maja 5 letniego błękitnego doga adoptowanego wieku 15 miesięcy, który trafił do mnie już z chorymi uszami. Wtedy nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, że to będzie aż tak duży problem. Jadąc z nami samochodem od swojego byłego właściciela do nas swojego nowego domu na zawsze, zastanawiałam się czemu unika głaskania po głowie – pomyślałam ok stres, przerażenie, jak to minie będzie ok. Niestety nie było ok. Na drugi dzień kiedy Maj pozwolił do siebie podejść (bardzo szybko nawiązaliśmy nić porozumienia, On wiedział, że ja straciłam swojego ukochanego Bunia, a ja wiedziałam, że On musiał opuścić swojego ukochanego Pana) i zaglądnąć sobie do uszu już było wiadomo co jest: syf i smrodek. Pomyślałam, ach nie czyszczono mu uszu, no to zaraz wet, krople potem był prosty antybiotyk, pomogło, super! Pierwszy nawrót po długim czasie spokoju. Wtedy wymaz, diagnoza: PSEUDOMONAS AERUGINOSA, celowany antybiotyk – udało się było na jakiś czas ok.

Kolejne nawroty, kolejne celowane antybiotyki, krople robione, preparaty dostępne na rynku weterynaryjnym wyczerpaliśmy chyba wszystko… PAŁECZKA ROPY BŁĘKITNEJ antybiotykooporna, zapadła decyzja o autoszczepionce, podana dwukrotnie nie dała efektu. Pies zaczął cierpieć, nie pozwolił się dotknąć (jak ktoś obcy chciała podejść, asekuracyjne warczał by go przypadkiem nie pogłaskał), kwik przy trzepaniu głową, był apatyczny – serce krwawiło z bezradności. Chwilową poprawę dawało podnoszenie odporności przez tabletki i zastrzyki dostępne na rynku weterynaryjnym i ludzki beta glutan. Uszy czyściliśmy codziennie, było w nich mnóstwo nieprzyjemnie pachnącej, wyciekającej, zielonkawej wydzieliny (koszmar). Ktoś pomyśli, jak można było doprowadzić do takiego stanu, a my robiliśmy wszystko co można a nic nie leczyło tego syfu, wszystko działało chwilowo – byłam załamana, bałam się najgorszego. Siedząc wieczorem na necie natrafiłam na artykuł o dożycy z wypryskami na kufie spowodowanymi bakterią i preparacie oczyszczającym CortiAdapt. Pomyślałam, że jak to jest preparat oczyszczający to może i nam pomoże oczyścić organizm z tego syfu. W nocnej rozmowie z Panią Katarzyną dowiedziałam się jeszcze o MultiAdapt, który niesamowicie podnosi odporność. Postanowiliśmy spróbować, to była już ostatnia deska ratunku, albo zadziała albo najgorsze... Udało się! Obydwa preparaty zastosowaliśmy na raz, po trzech dniach było widać, że idzie to w dobrą stronę, wydzielina jeszcze była, ale nie wyciekała z ucha, widać było, że jej objętość się znacznie zmniejsza :) Nasza terapia zaczęła się 21.02.18, po 10 dniach stosowania 2 preparatów uszy uległy znacznej poprawie, zapach znikł, a wydzieliny było minimalnie. Po konsultacji z Panią Kasią odstawiliśmy CortiAdapt, ale MultiAdapt stosujemy nadal, na dzień dzisiejszy jest ok, uszy czyste! Do tego muszę jeszcze dodać, że Maj jest bardzo dużym alergikiem: jedzenie takie jak kurczak, indyk, kaczka, gęś, wołowina, nabiał krowi, jajka kur karmionych paszą, trawy to na pewno, a co może jeszcze wyjść to czas pokaże. Jednym z efektów tego są okropnie zaczerwienione, łyse łokcie z którymi Maj już do mnie przyjechał. Stosowaliśmy różne maści: typu sudocrem, maść propolisowa, maści z witaminą A, tranową, z mocznikiem, oliwki, wazelinę … i nic, odpuściłam.

Zamawiając kolejny MultiAdapt postanowiłam zamówić Soft Pad Butter, bez dużego entuzjazmu, mimo zapewnień Pani Kasi, że działa. Duże opakowanie wzięłam tylko dlatego, że się lepiej opłacało finansowo a mam doga, więc zapewnienie o wydajności też do mnie nie przemówiło. Jakie było dla mnie zaskoczenie, jak po tygodniu stosowania w pierwszy dzień wiosny zauważyłam, że Majowi na łokciach kiełkują włosy – szok! Teraz po dwóch tygodniach stosowania łokcie też nie zieją czerwonym kolorem, skóra się zaróżowiła, a modzele się pomniejszają. Co mogę napisać na zakończenie, chyba tylko tyle, że Maj jest fanem produktów NON DIMENTICARE, a ja jestem zadowolona z efektów :)

Agnieszka Z.

» Soft Pad Butter

MAJOREK, 2 letni pies rasy doberman – wł. Kamila Glasmann
Heja dobkowicze! Pomocy! Coś można poradzić na te obtarcia i chyba odleżyny? Leży na miękkim legowisku, kanapie też ale lubi na zimnych kafelkach i szaleje w lesie, jak to Dobek 2 letni. Czy jest jakaś maść lub sposób aby tak nie było? Majorek będzie wdzięczny za odpowiedzi....

............................................................................

Pamiętacie ten post? Okazało się, że Major miał grzyba. Zdjęcia końcowe w trakcie terapii i leczenia - efekty super! Wszystkie leki i suplementy mogę polecić. Na odleżyny z firmy Non Dimenticare od Kasi Niemiec Soft Pad Butter! Już Po 7 dniach rewelacyjne efekty!!!
Pies rasy buldog angielski LET'S DANCE Rada Han vel Kaziu, testuje nasze produkty – wł. Gosia Słowińska
Suczka rasy buldog angielski BERTA – wł. Jolanta Czajkowska
Dziś pochwalę się efektem po zastosowaniu maści Soft Pad Butter. BERTA miała spore odparzenia pomiędzy faflami i brunatne zacieki pod oczami. Z doświadczenia wiem, że z takimi sprawami należy się zwracać do Pani Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare). Oczywiście zaproponowała, kupiłam i po półtora tygodnia problem zniknął. Zdjęcia przed i po zastosowaniu maści.
Pies rasy dog niemiecki arlekin LOKAPALA d`Iskandar - wł. Mario Castelli, Włochy
Zwycięzca Świata Amsterdam 2018 (World Winner Amsterdam 2018) LOKAPALA d`Iskandar przygotowany do wystawy preparatem ProArtLeg maxy, MultiAdapt oraz maścią Soft Pad Butter – jesteśmy bardzo dumni. Takie sukcesy pokazują, że to co robimy ma sens, że nasze produkty są warte uwagi!!!
Pies rasy dog niemiecki CORMAC – wł. Danuta Plewka
CORMAC ma 6 lat. Już w bardzo młodym wieku miał tendencje do tworzenia się modzeli. Nie miał na to wpływu tryb życia, warunki, karma. Robiłam wiele badań, żeby znaleźć przyczynę, to jego tendencja osobnicza. Na łokciach nadmiernie kreatynizuje mu naskórek. Smarowałam mu bardzo różnymi maściami i kremami, podawałam leki, nic nie pomagało. W zeszłym roku zachorował, spadła mu odporność i zaczęła się niedoczynność tarczycy. Sierść na łokciach rosła, ale nie przebijała naskórka wdał się ropny stan zapalny. Niemal z dnia dzień wyrosła mu narośl wielkości pięści przypominająca kalafiora, z której zaczęła lecieć ropa. Po badaniach okazało się, że wdała się bakteria coli. Przeszedł długą terapię antybiotykową, miał wstrzykiwane sterydy. W końcu lekarz zaproponował, żeby zastosować autoszczepionkę. Do tego miał manualnie czyszczone i usuwane spod skóry zalegającą pod nią sierść niemal codziennie przez prawie cztery miesiące najpierw z prawego łokcia potem też z lewego. Po konsultacjach z wieloma specjalistami nie zdecydowałam się na zabieg usuwania zmian ze względu na zbyt duże ryzyko powikłań. W sumie leczenie trwało 7 miesięcy. Bakteria została zlikwidowana, stan zapalny wyleczony złogi sierści usunięte. Hormony na tarczycę nadal dostaje. Mimo wyleczenia stanu zapalnego skóra na łokciach była jakby pokryta łuskami i nic nie pomagało. Szukając kolejnego preparatu do smarowania przeczytałam o Soft Pad Butter i zdecydowałam się na zakup. Smaruję łokcie Cormacowi od czerwca. Skóra na łokciach choć jest rozciągnięta, pewnie taka zostanie, ale zrobiła się gładka i nawet delikatnie porosła meszkiem. Jest zdecydowanie cieńsza i ryzyko nawrotu choroby zmalało. Bardzo możliwe, że gdybym wcześniej wiedziała o preparacie i zaczęła go stosować, Cormac by tyle nie wycierpiał i nie musiał przechodzić całej długiej kuracji, która była trudna, bo bardzo źle znosił autoszczepionki, gorączkował po nich, był słaby i przestał jeść. Teraz jest znowu wesołym chętnym do zabawy, biegania i spacerów dogiem. Bardzo pomogło. Do tego bardzo ładnie pachnie kokosem, a to odstrasza wiele owadów. Za konsultację i pomoc dziękuję Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare).


Pies rasy dog niemiecki błękitny o imieniu Nathan – wł. Justyna Januszak
Pies rasy dog niemiecki błękitny o imieniu Nathan, 3 letni. Stosujemy Soft Pad Butter od 9 dni i wreszcie jest kosmetyk, który naprawdę działa. Stosowaliśmy już chyba wszystkie dostępne i znane mi maści, kremy, oliwki np linomag, maść witaminowa, maść p- ko odleżynom i inne „ cudowne” specyfiki, ale nic nie pomogło. Już zaczęłam przyzwyczajać się do myśli, że tak już musi być, kiedy znajoma poleciła mi skontaktowanie się z Panią Kasią Niemiec (firma NON DIMENTICARE). Pomyślałam sobie „co mi szkodzi spróbować”. Wprawdzie nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów, a tu.. proszę zdarzył się cud!!. Łokcie pięknie zaleczone. Jestem zachwycona. Polecam z czystym sumieniem ten produkt. Jeszcze chciałabym dodać, że nadmiar kosmetyku, który zostaje na ręce po smarowaniu łokci wcieram w sierść psa. Pies pięknie się błyszczy i pachnie. Polecam szczerze i z czystym sumieniem.
Hodowla Red Ribbon – hodowca Magdalena Wałasiewicz
Kupiłam w zeszłym roku produkt o nazwie Soft Pad Butter z myślą o stosowaniu go jako ochrona łokci moich dogów. Wszyscy wiemy, z jakim impetem potrafią się one położyć uderzając łokciami o posłanie czy często o ziemię. Niestety u arlekinów ten problem jest bardzo widoczny, delikatne obtarcia wyglądają bardzo nieestetycznie. Produkt okazał się strzałem w 10tkę, ale nie tylko na łokcie, a właściwie na wszystkie typowe arlekinowe dolegliwości skórne. Mam dwie rozbielone arlekinki, których okolica oczu jest bardzo delikatna, czy fałdy skórne na całej głowie, łokcie czy też różowe brzuszki wylegiwane/opalane latem na słońcu. Soft Pad Butter, zwłaszcza to duże opakowanie ma przystępna cenę i jest bardzo bardzo wydajne, co wiadomo przy dogach jest super plusem. Polecam


Suczka shih tzu Molly – wł. Elżbieta Stelmach - Stankiewicz
Potwierdzam działanie MultiAdapt, CortiAdapt i Soft Pad Butter .... Molly miała od początku łysy placek na czubku głowy... Po tygodniu zażywania MultiAdapt i CortiAdapt i dosłownie jednorazowym posmarowaniu Soft Pad Butter..... włoski zaczęły kiełkować... jestem zszokowana tak szybka reakcja organizmu na te produkty.... Kasiu dziękujemy za pomoc.

Na zdjęciu samiec rasy dog niemiecki W–ACAMAR of Imperial Grace
Nie to nie jest koń arabski, to przepiękny samiec rasy dog niemiecki, przygotowywany do wystaw linią naszych preparatów weterynaryjnych. O kondycję i sprawność ruchową jego stawów dba ProArtLeg maxy, natomiast o piękną, lśniącą i odżywioną szatę CortiAdapt i MultiAdapt. LactoAdapt i Soft Pad Butter dopełniają tylko pełni jego szczęścia.

Opinia Pani Claudii Reghelin
Pani Claudia dziękuje za polecenie jej maści Soft Pad Butter. Pisze ona, że jej pies od 15 lat nie chciał leżeć na materacach ani też na trawie, aż w końcu zaczął cierpieć z powodu problemów ze swoimi łokciami. Opisuje ona, iż już po 3 dniach stosowania maści, widać było różnicę. Na zdjęciu numer 1 łokieć przed terapią, na kolejnych zdjęciach w trakcie stosowania maści. Należy podkreślić, iż skóra odzyskała swój naturalny kolor i zaczęła na nowo porastać sierścią.

Źródło: Facebook, profil: Maroso Barbones, autoka Claudia Reghelin post z dnia 4.8.2017


Opinia dotycząca Soft Pad Butter - Sara D'Alessandro
Zdecydowanie polecam wszystkim tę maść! W przeciągu tygodnia rozwiązałam problem u mojego szczenięcia, które miało olbrzymi i opuchnięty odcisk, który pękł, a teraz ma tylko mały strupek w miejscu, gdzie była rana. Codziennie, po uprzednim zdezynfekowaniu, nakładałam maść na zmienione miejsce, od razu uderzył mnie bardzo mocny zapach kokosa. Nakładam ją nawet wtedy, kiedy nie ma żadnych zgrubień, żeby utrzymać skórę miękką i elastyczną i uniknąć powstawaniu odcisków w przyszłości.

Sara D'Alessandro

Źródło: https://www.dogoteka.siDog niemiecki Maj – wł. Agnieszka Zaręba
Historia Maja 5 letniego błękitnego doga adoptowanego wieku 15 miesięcy, który trafił do mnie już z chorymi uszami. Wtedy nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, że to będzie aż tak duży problem. Jadąc z nami samochodem od swojego byłego właściciela do nas swojego nowego domu na zawsze, zastanawiałam się czemu unika głaskania po głowie – pomyślałam ok stres, przerażenie, jak to minie będzie ok. Niestety nie było ok. Na drugi dzień kiedy Maj pozwolił do siebie podejść (bardzo szybko nawiązaliśmy nić porozumienia, On wiedział, że ja straciłam swojego ukochanego Bunia, a ja wiedziałam, że On musiał opuścić swojego ukochanego Pana) i zaglądnąć sobie do uszu już było wiadomo co jest: syf i smrodek. Pomyślałam, ach nie czyszczono mu uszu, no to zaraz wet, krople potem był prosty antybiotyk, pomogło, super! Pierwszy nawrót po długim czasie spokoju. Wtedy wymaz, diagnoza: PSEUDOMONAS AERUGINOSA, celowany antybiotyk – udało się było na jakiś czas ok.

Kolejne nawroty, kolejne celowane antybiotyki, krople robione, preparaty dostępne na rynku weterynaryjnym wyczerpaliśmy chyba wszystko… PAŁECZKA ROPY BŁĘKITNEJ antybiotykooporna, zapadła decyzja o autoszczepionce, podana dwukrotnie nie dała efektu. Pies zaczął cierpieć, nie pozwolił się dotknąć (jak ktoś obcy chciała podejść, asekuracyjne warczał by go przypadkiem nie pogłaskał), kwik przy trzepaniu głową, był apatyczny – serce krwawiło z bezradności. Chwilową poprawę dawało podnoszenie odporności przez tabletki i zastrzyki dostępne na rynku weterynaryjnym i ludzki beta glutan. Uszy czyściliśmy codziennie, było w nich mnóstwo nieprzyjemnie pachnącej, wyciekającej, zielonkawej wydzieliny (koszmar). Ktoś pomyśli, jak można było doprowadzić do takiego stanu, a my robiliśmy wszystko co można a nic nie leczyło tego syfu, wszystko działało chwilowo – byłam załamana, bałam się najgorszego. Siedząc wieczorem na necie natrafiłam na artykuł o dożycy z wypryskami na kufie spowodowanymi bakterią i preparacie oczyszczającym CortiAdapt. Pomyślałam, że jak to jest preparat oczyszczający to może i nam pomoże oczyścić organizm z tego syfu. W nocnej rozmowie z Panią Katarzyną dowiedziałam się jeszcze o MultiAdapt, który niesamowicie podnosi odporność. Postanowiliśmy spróbować, to była już ostatnia deska ratunku, albo zadziała albo najgorsze... Udało się! Obydwa preparaty zastosowaliśmy na raz, po trzech dniach było widać, że idzie to w dobrą stronę, wydzielina jeszcze była, ale nie wyciekała z ucha, widać było, że jej objętość się znacznie zmniejsza :) Nasza terapia zaczęła się 21.02.18, po 10 dniach stosowania 2 preparatów uszy uległy znacznej poprawie, zapach znikł, a wydzieliny było minimalnie. Po konsultacji z Panią Kasią odstawiliśmy CortiAdapt, ale MultiAdapt stosujemy nadal, na dzień dzisiejszy jest ok, uszy czyste! Do tego muszę jeszcze dodać, że Maj jest bardzo dużym alergikiem: jedzenie takie jak kurczak, indyk, kaczka, gęś, wołowina, nabiał krowi, jajka kur karmionych paszą, trawy to na pewno, a co może jeszcze wyjść to czas pokaże. Jednym z efektów tego są okropnie zaczerwienione, łyse łokcie z którymi Maj już do mnie przyjechał. Stosowaliśmy różne maści: typu sudocrem, maść propolisowa, maści z witaminą A, tranową, z mocznikiem, oliwki, wazelinę … i nic, odpuściłam.

Zamawiając kolejny MultiAdapt postanowiłam zamówić Soft Pad Butter, bez dużego entuzjazmu, mimo zapewnień Pani Kasi, że działa. Duże opakowanie wzięłam tylko dlatego, że się lepiej opłacało finansowo a mam doga, więc zapewnienie o wydajności też do mnie nie przemówiło. Jakie było dla mnie zaskoczenie, jak po tygodniu stosowania w pierwszy dzień wiosny zauważyłam, że Majowi na łokciach kiełkują włosy – szok! Teraz po dwóch tygodniach stosowania łokcie też nie zieją czerwonym kolorem, skóra się zaróżowiła, a modzele się pomniejszają. Co mogę napisać na zakończenie, chyba tylko tyle, że Maj jest fanem produktów NON DIMENTICARE, a ja jestem zadowolona z efektów :)

Agnieszka Z.

» LactoAdapt®

4 miesięczna MIA, sunia rasy Cane Corso Italiano – wł. Beata Kucharska
Chciałabym bardzo podziękować Pani Kasi Niemiec firma NON DIMENTICARE i jednocześnie polecić z czystym sumieniem produkt LactoAdapt. Sunia po przyjeździe do mnie z powodu zmiany wody, stresu, karmy miała bardzo silne biegunki. Żadnym środkiem nie mogłam tego zwalczyć. Po podaniu tabletek zalecanych przez weterynarza problem ustępował na 2, 3 dni i znów powracał. Dopiero gdy kupiłam suplement LactoAdapt już po tygodniu podawania biegunki ustały i co najważniejsze nie było nawrotu! Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim ten suplement.
Na zdjęciu samiec rasy dog niemiecki W–ACAMAR of Imperial Grace
Nie to nie jest koń arabski, to przepiękny samiec rasy dog niemiecki, przygotowywany do wystaw linią naszych preparatów weterynaryjnych. O kondycję i sprawność ruchową jego stawów dba ProArtLeg maxy, natomiast o piękną, lśniącą i odżywioną szatę CortiAdapt i MultiAdapt. LactoAdapt i Soft Pad Butter dopełniają tylko pełni jego szczęścia.

Piesek Hardy – wł. Nataša Predalič, Słowenia
Kiedy mój Hardy miał roczek został otruty, a konsekwencje tego ciągnęły się niestety bardzo długo. Częsta biegunka, skrajna wrażliwość na zmianę pożywienia – te rzeczy często były „na tapecie”. Jakikolwiek odgłos z jego żołądka działał mi na nerwy, ponieważ wiedziałam, że oznacza to znowu kilka dni żywienia gotowanym ryżem. Za każdym razem miałam nadzieję, że nie będzie tak źle, że będziemy musieli jechać na wlewy. Próbowałam wielu produktów, które miały pomóc w problemach żołądkowych, ale niestety żaden produkt nie dawał gwarancji sukcesu. LactoAdapt był kolejnym produktem, do którego podchodziłam z pewną dozą nieufności. Już po pierwszym podaniu tabletki Hardy zaskakująco szybko zrobił normalną kupkę i równie pozytywne efekty zauważałam za każdym razem, gdy w jego żołądku pojawiały się niepokojące odgłosy. Jedna tabletka i od razu było lepiej. Oczywiście nie twierdzę, że LactoAdapt działa cuda, ale faktem jest, że w ostatnich latach jeżdżę do weterynarza tylko na szczepienia, a to wiele mówi. Podobne doświadczenia mam z moim „wszystkojedzącym” Bongi, który lubi też żywe myszki – mogę mu na szczęście podać prewencyjnie LactoAdapt. Myślę, że LactoAdapt powinien być obowiązkowym „wyposażeniem” każdego psiego domu i jedną z rzeczy „must have”, kiedy podróżujesz ze swoim pupilem.

Źródło: http://www.dogoteka.si/Hodowla Danatera – wł. Natalija Dragan Gajari
Jako hodowca i właściciel kilku psów często napotykam problemy żołądkowe i trawienne. Zwykle rozwiązywałam je stosując dietę, a w ciężkich przypadkach kończyło się wizytą u weterynarza, co oznaczało długie leczenie tabletkami, a co za tym idzie, także duże wydatki.

Kiedy koleżanka poleciła mi LactoAdapt nie wierzyłam, że może być tak skuteczny. Wkrótce przekonałam się, że działa naprawdę i to tego bardzo szybko: szczeniak coś zjadł i zaczęła się typowa niestrawność (bulgotanie w żołądku) oraz ogólne złe samopoczucie. Po podaniu LactoAdapt bulgotanie skończyło się w przeciągu 2 godzin, zawsze pojawiająca się biegunka nie wystąpiła, a szczeniak znów był radosny i miał apetyt. Używam także LactoAdapt u ciężarnych suk podczas występowania nudności, a także u szczeniąt, w przypadku problemów trawiennych związanych z przejściem od mleka matki do innych pokarmów. I dlatego naprawdę polecam LactoAdapt na problemy trawienne.

Źródło: http://www.dogoteka.si/Hodowla SHAHTOOSH - wł. Laskowska Monika/Magdalena Mosiołek
Mając kilka psów w domu, zawsze jestem gotowa na różne przypadłości żołądkowe „wszystkojedzących” czworonogów. Nie ma miesiąca, aby któreś z nich nie zafundowało sobie „rewolucji żołądkowych”. Moja psia apteczka zawiera nifuroksazyd, węgiel i lakcyd. To taki standard który zawsze się sprawdzał.

Jak zwykle, przy kolejnych niespodziankach podałam jednej z moich suk rasy shih tzu „pakiet ratujący”. Zaczęło się od biegunki, na drugi dzień wymioty. Suka niby dobrze się czuje, a objawy nie ustępują. Trzeciego dnia dołączyła druga suczka, ten sam zestaw, ale też wizyta weterynaryjna. Diagnoza - zatrucie pokarmowe - no i podanie antybiotyku. Czwartego dnia dołączyła trzecia suczka i to przestało być zabawne :(

Po konsultacji telefonicznej z wetem, stwierdziliśmy, że to wirus. Ogarnęło mnie przerażenie, że jeśli dołączy czwarta suczka i 90 kg pies, nie nadążę ze zbieraniem wszystkiego, co z nich wychodzi. Ewidentnie psy się męczyły. Korzystałam już z suplementów NON DIMENTICARE, ale z innym zastosowaniem. Jako gratis dołączono mi LactoAdapt. I to był najlepszy gratis jaki mogłam dostać!!! Podałam chorym psom. Profilaktycznie zdrowym.

Zaufałam firmie i to była najlepsza decyzja. W ciągu kilku godzin psy stanęły na nogi.

Ustały wymioty i biegunka. Byłam pod wrażeniem, że jest coś co w tak szybkim czasie ulżyło moim psom. U psów, które dostały LactoAdapt profilaktycznie, wirus nie zdążył zrobić, aż takich spustoszeń.» MultiAdapt®

Kolejne wieści ze świata. Tym razem od naszego dystrybutora z Niemiec. Nasze produkty znowu pomogły! Efekt widoczny na zdjęciu po zastosowaniu produktu ProArtLeg maxy oraz MultiAdapt przez 3 miesiące – nadesłane przez Petra Maibüchen.
Pies rasy hawańczyk MELO – wł. Marcin Bielas i Monika Pawłowska-Bielas
Pies, który regularnie odwiedza salon pielęgnacji zwierząt. Groomerzy zajmujący się Melo zauważyli znaczną poprawę kondycji szaty już po kilku dniach od rozpoczęcia stosowania preparatów MultiAdapt oraz CortiAdapt. Szata obfita w podszerstek nie kołtuni się tak jak wcześniej, włos od nasady zmienił się na gładki i lśniący. Pielęgnacja jest teraz zdecydowanie łatwiejsza. Serdecznie polecamy preparaty MultiAdapt oraz CortiAdapt i dziękujemy Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare) za pomoc w doborze suplementów.
Suczki rasy owczarek szetlandzki AMBER i LUNA – wł. Małgorzata Bielas
Nasze szelti AMBER i LUNA dostają CortiAdapt oraz MultiAdapt. Sierść cudna w dotyku, kolory nabrały blasku i co ważne nie kołtuni się. Dziękujemy Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare) Polecamy.
Pies rasy dog niemiecki arlekin LOKAPALA d`Iskandar - wł. Mario Castelli, Włochy
Zwycięzca Świata Amsterdam 2018 (World Winner Amsterdam 2018) LOKAPALA d`Iskandar przygotowany do wystawy preparatem ProArtLeg maxy, MultiAdapt oraz maścią Soft Pad Butter – jesteśmy bardzo dumni. Takie sukcesy pokazują, że to co robimy ma sens, że nasze produkty są warte uwagi!!!
Psy rasy dog niemiecki arlekin REINA RIANA v'd Alanistars i ROCCO BARROCO v`d Alanistars - wł. Sofie Geukens
Nowe wieści ze świata. Mamy kolejnych zadowolonych pacjentów tym razem z Belgii REINA RIANA v'd Alanistars i ROCCO BARROCO v`d Alanistars.
Suczka LOVE rasy shih tzu – wł. Marcin Masłowski
A tak to się zaczęło ... cudowny stan cieczki u mojej Love i stało się - wąsy się przerzedziły. Pomocy szukałem wszędzie, gdzie tylko było możliwe zasięgałem języka co zrobić aby zapobiec kolejnej takiej sytuacji i uratować to co zostało. Nic nie pomagało a ja byłem coraz bardziej załamany i bliski rezygnacji z wystaw. Aż wreszcie, niczym Pomysłowy Dobromir, pomyślałem, że jeśli nie ona to umarł w butach. Napisałem do Kasi Niemiec (firma Non Dimenticare), opisałem jaki mam problem: utrata wąsów po cieczce, włos w tragicznej kondycji. Kasia poleciła mi CortiAdapt i MultiAdapt. Dziś mija 4 tydzień jak stosujemy te preparaty i jestem bardzo zadowolony z efektów. Włos stał się mocny i sprężysty, dostał blasku. Właśnie nastąpiła kolejna cieczka i kompletnie nic się złego nie dzieje. Kasia dziękuję, że gdzieś tam stanęłaś na mojej drodze, za pomoc i wsparcie (Ty wiesz o co chodzi).
Hodowla della Baia Azzurra – hod. Ksenija Oseli Donati, Patrizio Donati
IPPON della Baia Azzurra, piękny, młody samiec rasy dog niemiecki błękitny. Na co dzień stosuje ProArtLeg maxy oraz MultiAdapt
wł. Ksenija Oseli Donati, Patrizio Donati
Handler - Caterina Donati
Zar & Heidy
Mamy zadowolonych klientów na całym świecie. Dog niemiecki Zar stosuje MultiAdapt.
Na zdjęciu Zar i Heidy
Pies rasy shih tzu TIBU Sap`s Nuestro Perro – wł. Katarzyna Niemiec
Posiadając psy wystawowe ozdobne, ludzie wymyślili wiele patentów na pielęgnację i ochronę zapuszczanego włosa. Takim wynalazkiem zabezpieczającym włos przed uszkodzeniami mechanicznymi, moczem, bądź w przypadku uszu zjedzeniem, są papiloty. Normalnie są one bardzo pożyteczne i funkcjonalne jednak zdarza się w losowo wybranych przypadkach, że źle założone, mogą wyrządzić pupilowi krzywdę np. martwicę ucha, ogona. I tak stało się u nas. Moje psy nie mają papilotowanych ogonów ale uszy i owszem. Pewnie gdybym była w domu, a nie w szpitalu szybko dostrzegłabym w czym tkwi problem. Z niewiadomych wszystkim wtedy powodów, pies zaczął uporczywie drapać się po uchu, które było czerwone, bez wydzieliny wewnątrz ucha i bezwonne. Z dnia na dzień włos zostawał na nim coraz bardziej wyrywany. Jak wcześniej wspominałam byłam długi czas w szpitalu, mój kontakt z psami ograniczał się do Messengera, przez którego z nimi rozmawiałam i opowieści mojego męża na ich temat. Mąż mówił mi o tym uchu, ale w związku z tym, że w wymazach nie wyszły bakterie, stwierdziliśmy, że to taki tik nerwowy, że pies tęskni za mną, pewien rodzaj traumy. Postanowiliśmy po prostu zdjąć papiloty. Tibuś drapał się mniej ale problem nie rozwiązał się całkowicie. 22 grudnia wróciłam do domu ze szpitala i pierwsze, co zrobiłam, postanowiłam przy pomocy wszystkich domowników wykąpać psa. Wyczułam na koniuszku ucha bardzo zgrubiony, zastrupiały brzeg, więc ucho wymyłam bardzo delikatnie, myślałam, że są to strupy spowodowane uporczywym drapaniem ucha. Ucho było wewnątrz fioletowe, zastosowałam doraźnie krople do ucha zakupione u weta, które mam zawsze na wypadek problemów z psami. Minął tydzień, zero poprawy. Kolejna kąpiel ukazała nam oblicze problemu. Podczas kąpieli, masażu odżywką, odpadł nam kawałek ucha wraz z całością włosa. Nie muszę chyba opisywać, co poczułam. Pierwsze, co zrobiłam, to obcięłam włos na jednym i drugim uchu całkowicie do długości chrząstki. Zaczęłam natychmiast podawać Tibonkowi CortiAdapt i MultiAdapt. Jedyne czego żałuję, to, to, że nie było wtedy jeszcze Soft Pad Buttera, bo włos porósłby jeszcze szybciej. Pies bardzo szybko przestał się drapać po uchu. Dzisiaj mamy na nim piękne włosy. Oto historia Tibonowego ucha oraz odpowiedź, na pytanie dlaczego Tibon nie jeździł tak długo na wystawy :) Wszyscy moi przyjaciele znają tą historię i widzieli jak wyglądał w tym czasie Tibon, a dla pozostałych załączam fotki. Miałam duże obiekcje aby opisywać historię swojego psa ale wierzę, że to pomoże kiedyś innym, jeśli pojawi się u nich taki problem. A jak wszyscy dobrze wiemy, takie rzeczy się zdarzają. Kasia
Suczka shih tzu Molly – wł. Elżbieta Stelmach - Stankiewicz
Potwierdzam działanie MultiAdapt, CortiAdapt i Soft Pad Butter .... Molly miała od początku łysy placek na czubku głowy... Po tygodniu zażywania MultiAdapt i CortiAdapt i dosłownie jednorazowym posmarowaniu Soft Pad Butter..... włoski zaczęły kiełkować... jestem zszokowana tak szybka reakcja organizmu na te produkty.... Kasiu dziękujemy za pomoc.

Rina Paolini, hodowla Torre San Francesco, Włochy
Jestem Rina Paolini, hodowca dogów niemieckich, hodowla di Torre San Francesco. Jedno z naszych szczeniąt miało problem z przednimi łapami. Poleciliśmy właścicielowi podawanie 3 tabletek MultiAdapt i 3 tabletek ProArtLeg Maxy przez okres 2 miesięcy. Oto rezultat uzyskany po zaledwie 15 dniach terapii. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy te produkty wszystkim. Używamy ich regularnie.

Źródło: http://www.dogoteka.si/


Suczka shih tzu Molly – wł. Elżbieta Stelmach - Stankiewicz
Potwierdzam działanie MultiAdapt, CortiAdapt i Soft Pad Butter .... Molly miała od początku łysy placek na czubku głowy... Po tygodniu zażywania MultiAdapt i CortiAdapt i dosłownie jednorazowym posmarowaniu Soft Pad Butter..... włoski zaczęły kiełkować... jestem zszokowana tak szybka reakcja organizmu na te produkty.... Kasiu dziękujemy za pomoc.

Mops Rysio – wł. Marta Gosek
Dzisiaj otrzymałam taką oto niespodziankę od Rysia i krótki liścik od jego Pani. To są beziki w podziękowaniu od Rysia za możliwość spróbowania Multi i Corti w duecie oraz za dobre czary, dzięki którym wreszcie dobrze się czuje. Na zdrówko i smacznego. Życzymy pięknego weekendu.
Na zdjęciu samiec rasy dog niemiecki W–ACAMAR of Imperial Grace
Nie to nie jest koń arabski, to przepiękny samiec rasy dog niemiecki, przygotowywany do wystaw linią naszych preparatów weterynaryjnych. O kondycję i sprawność ruchową jego stawów dba ProArtLeg maxy, natomiast o piękną, lśniącą i odżywioną szatę CortiAdapt i MultiAdapt. LactoAdapt i Soft Pad Butter dopełniają tylko pełni jego szczęścia.

Piesek Grubiutki – weterynarz/hodowca Agata Sibielak Stypa.
Mój Grubiutki czuje się ostatnio zdecydowanie lepiej :) CortiAdapt i MultiAdapt od Kasi Niemiec zdecydowanie działają, polecam.
Jacopo Mausero
Zastosowaliśmy produkty ProArtLeg u prawie 5-cio miesięcznego szczenięcia, które od trzech tygodni wykazywało poważne problemy z podparciem w przednich łapach. Użyliśmy ProArtLeg maxy, ProArtLeg junior oraz MultiAdapt i po zaledwie trzech tygodniach można było zauważyć wyraźną poprawę!!! Produkty były absolutnie przełomowe w drastycznej sytuacji, są i będą wsparciem dla szczenięcia w całym okresie jego wzrostu.

Źródło: http://www.dogoteka.si/Dog niemiecki Maj – wł. Agnieszka Zaręba
Historia Maja 5 letniego błękitnego doga adoptowanego wieku 15 miesięcy, który trafił do mnie już z chorymi uszami. Wtedy nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, że to będzie aż tak duży problem. Jadąc z nami samochodem od swojego byłego właściciela do nas swojego nowego domu na zawsze, zastanawiałam się czemu unika głaskania po głowie – pomyślałam ok stres, przerażenie, jak to minie będzie ok. Niestety nie było ok. Na drugi dzień kiedy Maj pozwolił do siebie podejść (bardzo szybko nawiązaliśmy nić porozumienia, On wiedział, że ja straciłam swojego ukochanego Bunia, a ja wiedziałam, że On musiał opuścić swojego ukochanego Pana) i zaglądnąć sobie do uszu już było wiadomo co jest: syf i smrodek. Pomyślałam, ach nie czyszczono mu uszu, no to zaraz wet, krople potem był prosty antybiotyk, pomogło, super! Pierwszy nawrót po długim czasie spokoju. Wtedy wymaz, diagnoza: PSEUDOMONAS AERUGINOSA, celowany antybiotyk – udało się było na jakiś czas ok.

Kolejne nawroty, kolejne celowane antybiotyki, krople robione, preparaty dostępne na rynku weterynaryjnym wyczerpaliśmy chyba wszystko… PAŁECZKA ROPY BŁĘKITNEJ antybiotykooporna, zapadła decyzja o autoszczepionce, podana dwukrotnie nie dała efektu. Pies zaczął cierpieć, nie pozwolił się dotknąć (jak ktoś obcy chciała podejść, asekuracyjne warczał by go przypadkiem nie pogłaskał), kwik przy trzepaniu głową, był apatyczny – serce krwawiło z bezradności. Chwilową poprawę dawało podnoszenie odporności przez tabletki i zastrzyki dostępne na rynku weterynaryjnym i ludzki beta glutan. Uszy czyściliśmy codziennie, było w nich mnóstwo nieprzyjemnie pachnącej, wyciekającej, zielonkawej wydzieliny (koszmar). Ktoś pomyśli, jak można było doprowadzić do takiego stanu, a my robiliśmy wszystko co można a nic nie leczyło tego syfu, wszystko działało chwilowo – byłam załamana, bałam się najgorszego. Siedząc wieczorem na necie natrafiłam na artykuł o dożycy z wypryskami na kufie spowodowanymi bakterią i preparacie oczyszczającym CortiAdapt. Pomyślałam, że jak to jest preparat oczyszczający to może i nam pomoże oczyścić organizm z tego syfu. W nocnej rozmowie z Panią Katarzyną dowiedziałam się jeszcze o MultiAdapt, który niesamowicie podnosi odporność. Postanowiliśmy spróbować, to była już ostatnia deska ratunku, albo zadziała albo najgorsze... Udało się! Obydwa preparaty zastosowaliśmy na raz, po trzech dniach było widać, że idzie to w dobrą stronę, wydzielina jeszcze była, ale nie wyciekała z ucha, widać było, że jej objętość się znacznie zmniejsza :) Nasza terapia zaczęła się 21.02.18, po 10 dniach stosowania 2 preparatów uszy uległy znacznej poprawie, zapach znikł, a wydzieliny było minimalnie. Po konsultacji z Panią Kasią odstawiliśmy CortiAdapt, ale MultiAdapt stosujemy nadal, na dzień dzisiejszy jest ok, uszy czyste! Do tego muszę jeszcze dodać, że Maj jest bardzo dużym alergikiem: jedzenie takie jak kurczak, indyk, kaczka, gęś, wołowina, nabiał krowi, jajka kur karmionych paszą, trawy to na pewno, a co może jeszcze wyjść to czas pokaże. Jednym z efektów tego są okropnie zaczerwienione, łyse łokcie z którymi Maj już do mnie przyjechał. Stosowaliśmy różne maści: typu sudocrem, maść propolisowa, maści z witaminą A, tranową, z mocznikiem, oliwki, wazelinę … i nic, odpuściłam.

Zamawiając kolejny MultiAdapt postanowiłam zamówić Soft Pad Butter, bez dużego entuzjazmu, mimo zapewnień Pani Kasi, że działa. Duże opakowanie wzięłam tylko dlatego, że się lepiej opłacało finansowo a mam doga, więc zapewnienie o wydajności też do mnie nie przemówiło. Jakie było dla mnie zaskoczenie, jak po tygodniu stosowania w pierwszy dzień wiosny zauważyłam, że Majowi na łokciach kiełkują włosy – szok! Teraz po dwóch tygodniach stosowania łokcie też nie zieją czerwonym kolorem, skóra się zaróżowiła, a modzele się pomniejszają. Co mogę napisać na zakończenie, chyba tylko tyle, że Maj jest fanem produktów NON DIMENTICARE, a ja jestem zadowolona z efektów :)

Agnieszka Z.

NON DIMENTICARE KATARZYNA NIEMIEC
tel. +48 606 364 692
ul. Klonowa 15, 44-160 Rudziniec
NIP: 7342594851
e-mail: nondimenticare@onet.pl
www: www.nondimenticare.pl