BAX White Dream Team jest spełnieniem moich marzeń. Moim zdaniem ma wszystko, co powinien mieć biały owczarek szwajcarski: bardzo otwarty, towarzyski, opanowany w każdej sytuacji, oddany swojemu właścicielowi i chętny do współpracy. Bax to pierwszy i jedyny pracujący biały owczarek szwajcarski w Chorwacji, który ukończył najwyżej egzamin IPO3 w wieku zaledwie 2,5 roku! Jego tytuły robocze to: BH VT, NP A, IPO VO, IPO1, IPO2, IPO3. Brał udział w wielu konkursach dla psów pracujących, w przyszłości planujemy więcej trenować i brać udział w różnych konkurencjach.

Oprócz chęci do pracy jest zdrowy i piękny, dlatego też wygrał wiele fajnych i ciekawych wystaw. BAX ma wiele tytułów; jest Interchampionem, JCh Chorwacji, JCh Słowenii, Ch Chorwacji, Ch Słowenii, Zwycięzca Austrii, wielokrotnie Najlepszy Pies Pracujący na Wystawie Specjalnej, Zwycięzca Klasy Championów na Wystawie Europejskiej 2019 i wielokrotnie na podium BIS, co najważniejsze chętny do wystaw.

Bax jest doskonałym reproduktorem, dającym swojemu potomstwu dokładnie to, czym sam jest. Z tych wszystkich wyżej wymienionych powodów i z powodu jego doskonałego rodowodu, oszczędzam jego nasienie na przyszłość. W związku z tym, że dbam o niego pod każdym względem zarówno zdrowia jak i kondycji, używam FertiAdapt, aby jego nasienie było jeszcze lepszej jakości do zamrażania. Muszę powiedzieć, że wyniki nasienia po stosowaniu FertAdapt są niesamowite.

White Dream Team FCI.

 

  263_3.jpg