Dziękujemy członkowi naszej Dogotekowej rodziny Petrze Maibuchen (dystrybutorowi z Niemiec), że możemy opublikować tą niesamowitą opinię nadesłaną z Australii.

Opinia dotyczy naszego psa rasy owczarek niemiecki o imieniu ‘Vandaal’

Zaraz po kryciu pierwszej suki, Vandaal pokrył jeszcze kolejne 3 suki i niestety żadna z nich nie zaszła w ciążę. Pomimo, że jest on młodym, zdrowym samcem, odchowywanym w dobrych warunkach, po przeprowadzeniu badania nasienia okazało się, że ma tylko 50% nasienia, którego ruchliwość jest słaba.

Po leczeniu nieznacznie powiększonej prostaty wzrosła ona nieznacznie do 70%, ale ruchliwość pozostała niska. Po rozmowie z Petrą Maibuchen na temat problemu we wrześniu zastosowaliśmy się do jej porady i zaczęliśmy podawać Vandaalowi FertiAdapt oraz MultiAdapt zgodnie z dawkowaniem podanym na ulotce. Obecnie czekamy na narodziny drugiego i trzeciego miotu Vandaala.

Z przyjemnością informujemy, że podczas ostatniej kontroli nasienia u weterynarza, wynik nasienia to 100% i ma ono bardzo dobrą ruchliwością progresywną. Weterynarz jest bardzo zadowolony z wyników. Nie zawaham się polecić FertiAdapt i MultiAdapt każdemu, kto ma problemy z płodnością u psów.

Ja dzięki terapii produktami Dogoteki i poradzie Petry Maibuchen oczekuje teraz na dzieci Vandaala.

Z poważaniem

Jo Cathie

Hodowca - Cinderhof GSD, Australia