Myślę, że nadszedł czas, aby osobiście podziękować Kseniji i Patriziowi Donatim.
Około 2 lata temu produkty Dogoteki pojawiły się u nas dzięki Ursuli Müller, Doggen Schloß Laupheim i od tego czasu zaczęliśmy stosować je u naszych psów w najróżniejszych fazach życia.
Te preparaty zostały opracowane z myślą o każdym zwierzęciu, bez względu na wiek i dolegliwości, tak aby podnieść jego komfort życia. Stworzone w oparciu o czystą naturę, każde zwierzę bierze tylko to, czego potrzebuje. Ponieważ w produktach nie ma nic syntetycznego, wszystko, co nie jest potrzebne, jest wydalane bez powodowania uszkodzenia narządów wewnętrznych lub szkieletu.

Teraz o naszej suczce XOLLY: Jest bardzo dorodną suką hodowlaną, która pochodzi z bardzo dobrze odziedziczonej linii krwi. Jej matka Olivia VA 13 BSZS już w 2015 roku udowodniła, że ​​jest idealną suką hodowlaną z wieloma zdrowymi potomkami. Ussi Pallas Athene (VA 7 BSZS 2008), ciotka Olivii, przeszła do historii ze swoim potomkiem Landos Quartier Latin.
Z powodu tak cennych genów ważne było dla nas wsparcie XOLLY, tak aby znacznie zwiększyć liczbę jej potomstwa w poszczególnych miotach. Miała już: 1 x 4 szczenięta i 2 x 1 szczenię. Pomimo wszystko Pani Donati niestrudzenie doradzała i zachęcała nas do stosowania FertiAdapt w połączeniu z MultiAdapt, aż do następnej cieczki (krycia). Poród był nieskomplikowany i wszystkie 8 szczeniąt ma się dobrze i są bardzo aktywne.
Dziękuję szczególnie droga Kseniju za niestrudzoną pasję, chęć niesienia pomocy wszystkim zwierzętom. Mam nadzieję, że będziemy razem ramię w ramię przez wiele lat w świetnym zespole pomagać wielu zwierzętom.

Dziękujemy:
Janine Oberkirch

Yannick Maibüchen

Petra Maibüchen

@von_pallas_athene

Opinia przygotowana przez Petrę Maibüchen, Niemcy