Wszystko zaczęło się, gdy szukałam suplementu dla rosnących szczeniąt. Mimo, że VENI jest psem małej rasy, była wyjątkowo „miękkim” szczeniakiem. Jej nogi poruszały się we wszystkich kierunkach, nawet gdy siedziała lub leżała. Przy pomocy kilku ćwiczeń wzmacniających oraz ProArtLeg Junior, łapki poprawiły się i wciąż się poprawiają!

Następnie odkryliśmy i byliśmy w stanie przetestować również inne produkty. Moja starsza suczka KAILI chętnie wspiera swoje stawy za pomocą ProArtLeg. Daję to również PANKOWI, ponieważ mam nadzieję na jego długą karierę agility. Niektórzy z was wiedzą, jak trudno jest zapewnić optymalną dietę, tak aby nie spalać własnych mięśni, podczas biegania na naszych codziennych spacerach. CelerVis Pet to pasta, którą po prostu uwielbia i może go przyjmować tuż przed jakąkolwiek aktywnością. Dostarcza mu energii, której potrzebuje do swoich szalonych sprintów i pomaga utrzymać 18 kg czystych mięśni.

Stosujemy również MultiAdapt, używamy teraz, gdy kaszel kennelowy się rozprzestrzenia, a także kilka innych przydatnych produktów, takich jak prebiotyk LactoAdapt, krem ​​ochronny Soft Pad Butter oraz szampon DogoMilk.

Lekarz weterynarii oraz trener agility

Marusa Podjed

Opinia nadesłana przez dystrybutora Dogoteka ze Słowenii.