Oto MAGNUS, piękny, młody chłopiec. Jego historia jest długa i trudna, nie będę jej opisywała, bo szczegóły nie są ważne, całe jego nieszczęście, a potem szczęście jakiego spotkało, widać na zdjęciach. Jakie owczarki mają łapki wszyscy wiedzą. U Magnusa niedobory żywieniowe spowodowały krzywiznę łapek przednich. Na zdjęciach MAGNIO przed i w trakcie ProArtLeg maxy oraz MuliAdapt i tonie miłości <3. Nie zwracajcie uwagi na jeszcze krzywe łapki chłopaka, z dnia na dzień stają się coraz piękniejsze.

Jaki jest Magnus? Jest dużym dzieckiem:) Nadrabia caluteńki stracony czas szczenięcych lat, które spędził zamknięty w kojcu, bez jedzenia, bez picia, bez socjalizacji....Uczy się zabawy, życia w stadzie w wielkim mieście i na wsi, między dziećmi i dorosłymi. Jest psem bystrym, świetnym obserwatorem, skorym do zabawy. Bardzo dobrze odnalazł się w stadzie psim i ludzkim. Do dzieci jest delikatny. Ostatnio bardzo polubił wodę, a dokładniej wszelakie kałuże, w których puszcza nosem bańki i ciapra się jak szalony. Rewelacyjnie jeździ autkiem. Ponieważ większość swojego życia głodował, jedzenie jest dla Niego najważniejsze. Je łapczywie (na ten moment z miski spowalniającej) i trzeba dzielić mu porcje na 3 w ciągu dnia. Co do sierści to Magnio teraz dopiero odrasta ponieważ musiał być ogolony. Będzie na pewno długa.

Magnus NIE jest psem z rodowodem ale zasługuje jak każdy pieseł na swojego człowieka, którego właśnie szuka, człowieka na całe życie.

Agnieszka Pajdo

Opinia Kasia Niemiec, Dogoteka Polska

   

360_5.jpg